אודות גליה זוהר
גליה זוהר שמלות כלה - חשוב שתדעי

גליה זוהר מהי השמלה שלך?

נהוג לומר, שלכל סיר יש מכסה ובגליה זוהר אומרים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של גליה זוהר תוך שימת דגש על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתבטא הכי טוב את אופייה של הכלה ביום הגדול שלה. בגליה זוהר יזמינו אותך לראות שמלות כלה עם מאפיינים שונים, ביניהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר עבורך ולהיכנס תחת החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי להתפשר על תפירה איכותית במיוחד, במטרה שיהיה באפשרותך לרקוד בחתונה שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה גליה זוהר ?

צריכה שמלת כלה? בואי לגליה זוהר! בגליה זוהר יציעו לך שמלות כלה מיוחדות ואיכותיות בעיצובים שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה הרצויה לך והאהובה עלייך מכולן. שמלות הכלה של גליה זוהר נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך הבנה, ששמלת כלה היא חד פעמית והיא אמורה לשרת את הכלה לכל אורכה כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בזמן מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה שואפת לרקוד ולשמוח כמו שלא רקדה ושמחה מימיה. שמלות כלה הן תחום המומחיות של גליה זוהר וביחד עם היכולת לתת תשומת לב מלאה לכל כלה שבאה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מהממת לגופך וחיוך גדול על פנייך.

גליה זוהר משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום משמעותי, בו מתחילה להיווצר משפחה טרייה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נפלאה להרגיש טוב כמו שטרם הרגשת מעולם! בגליה זוהר מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים וייחודיים עם האפשרות לערוך את התיקונים הנחוצים במקום על מנת שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה שלך בלי שתיאלצי להתפשר על פחות מהטוב ביותר בשבילך לכובד היום המיוחד שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לגליה זוהר ותתרשמי משמלות הכלה של גליה זוהר ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
גליה זוהר - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
גליה זוהר - מפה והוראות הגעה
האילתית 24, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על גליה זוהר

0.00