גרףאור - גרף אור - הדפסת הזמנות אירועים
אודות גרףאור ירושלים
גרףאור - מאות מוצרים לחתונה בעיצוב אישי
גרףאור ירושלים הינו אחד מבתי הדפוס הוותיקים והמתקדמים בישראל עם יכולות הדפסה הגבוהות ביותר. בבית דפוס ניתן להדפיס קשת רחבה של מוצרים לחתונה: הזמנות לחתונה (בשקל) עם מעטפות תואמות, ברכונים לחתונה ומתנות/ מזכרות אחרות לחתונה ואירועים, הדפסת תמונה על קנבס, הדפסה על זכוכית, מגנטים, שילוט לחתונה ואירועים, אלבומים דיגיטליים ועוד. כל המוצרים מופקים באיכות הגבוהה ביותר במחירים שאין להם תחרות!

גרףאור - חבילת מיתוג לחתונה

זוגות נישאים יכולים להרכיב חבילות מיתוג לחתונה ייחודיות בעיצוב אישי. דוגמה לחבילת מיתוג לאירוע חתונה: הזמנות לחתונה עם מעטפות, שילוט הכוונה, חותמת חתונה בעיצוב אישי, ברכונים לאורחים, הדפסה על קנבס, פתקי הושבה למוזמנים, מדבקות תודה ופריטי דקורציה לכוסות בחיתוך בלייזר.

גרףאור - עיצוב הזמנות לחתונה און ליין

ברשותו של בית דפוס גרףאור ירושלים חנות אינטרנטית מתקדמת המציעה מאות דוגמאות ייחודיות להזמנות לחתונה. את ההזמנות ניתן לעצב אונליין ואף לבצע רכישה מקוונת בטוחה. באמצעות מערכת עיצוב פשוטה וידידותית ניתן לעצב הזמנות לחתונה אונליין ב-3 שלבים בלבד! 
כל העיצובים ייחודיים שלא תמצאו באף מקום אחר. אנו מעדכנים את העיצובים בתדירות גבוהה ומעלים הזמנות הכי טרנדיות לחתונה ולאירועים. שווה להתרשם!

גרףאור - הזמנות לחתונה בשקל

בית דפוס גרףאור ירושלים מציע מאות דוגמאות מעוצבות להזמנות לחתונה בשקל! כולל מע"מ. 

גרףאור - שירות אישי

אלפי זוגות מתחתנים יצאו עם חיוך רחב מבית הדפוס. אנו מאמינים כי שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח הינם הדברים החשובים למוניטין והצלחת העסק, על כן אנו דוגלים ביחס אישי לכל לקוח, ופועלים תמידית לשיפור השירות. אצלנו ניתן לקבל כל הזמנה תוך יום עסקים אחד עם שליח עד לבית!

גרףאור - הדפסה על מגוון חומרי גלם

גרףאור ירושלים הינו אחד מבתי הדפוס המתקדמים בתחומו. בעזרת ציוד מתקדם ומיכון חדשני ניתן להדפיס מגוון מוצרים על סוגי חומרי גלם שונים: בד קנבס, טקסטיל, זכוכית, פלסטיק, מתכת, עץ. אנו גאים להציע ללקוחותינו את מגוון אפשרויות הרחב להדפסה. 

גרףאור ירושלים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
גרףאור ירושלים - מפה והוראות הגעה
קרן היסוד 36, ירושלים

1 המלצות וחוות דעת על גרףאור ירושלים

3.00