אודות דני K

דני K צילום אירועים גדולים מהחיים

מתכננים אירוע גדול? דני K הם מומחים בתחום\בענף של צילום אירועים גדולים, בהם מתארחים חוגגים רבים. חשוב להבין, שככל שכמות הנוכחים\המשתתפים גדולה יותר, כך דרוש\נחוץ צוות צילום אירועים גדול ומקצועי יותר, כדי שיוכל לתעד את כל משתתפי האירוע ולצלם את האירוע עצמו מזוויות שונות בכל רגע נתון. בדני K ישמחו גם להמליץ לכם לגבי מספר הצלמיםהדרוש לכם לפי כמות המוזמנים שלכם ולפי הצורך שלכם בצילומי וידאו וסטילס. אם כן, אם אתם שואפים לחגוג ובגדול, דני K יוכלו לתת לכם את המענה הטוב ביותר בכל מה שנוגע לצילום האירוע\החתונה.

דני K צילום לאורך כל הדרך

צילום אירועים הוא הרבה מעבר לתיעוד של האירוע עצמו וזוהי הסיבה לכך, שבדני K מציעים לכם את האפשרות שצלם מקצועי המהווה חלק מצוות הצלמים יתלווה אליכם לאורך כל יום האירוע ויצלם גם את ההכנות. צלם של דני K שיתלווה אליכם לאורך כל היום ינציח את גודל ההתרגשות והציפייה לקראת האירוע המיוחד שלכם על ידי תיעוד של רגעים קצרים ומשמעותיים לאורך כל היום. בעזרת שירות זה של דני K תוכלו גם לשתף האחד את השנייה בקורותיכם באותו היום באמצעות תמונות איכותיות\מקצועיות במיוחד שיישארו לכם ולדורות הבאים לשארית חייכם.

דני K – הבחירה הטבעית

הבחירה בדני K בשביל צילום אירועים היא בחירה טבעית והגיונית היות שמדובר בצוות צילום אירועים מקצועי ומנוסה, שיכול לתעד עבורכם את האירוע המיוחד שלכם במקצועיות ובלי שיהיו מורגשים במהלך האירוע ובלי שיפריעו למשתתפי האירוע ליהנות מהאירוע עצמו. הצוות של דני K מורכב מצלמי אירועים מנוסים ומקצועיים ובנוסף, ציוד הצילום של דני K הוא מהמקצועיים והאיכותיים ביותר שאפשר למצוא כיום בשוק. למעשה, התמונות של דני K מדברות בעד עצמן ומוכיחות בקלות את יכולתם של דני K לצלם אירועים גדולים ומשמעותיים במקצועיות הנחוצה לאירועים מסוג זה ולספק את התמונות המחמיאות, להן אתם מצפים.

דני K - גלריית תמונות

לחייך גם לאחר החתונה

כשהתמונה עולה 0.80 אג' לאירוע. למה לזרוק את הכסף לפח???
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
דני K - מפה והוראות הגעה
לאון בלום 40/12, חיפה

0 המלצות וחוות דעת על דני K

0.00