אודות דפנה ליהוד
דפנה ליהוד שמלות כלה - ליופי שלך

דפנה ליהוד מהי השמלה שלך?

נהוג לומר, שלכל סיר יש מכסה ובדפנה ליהוד אומרים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של דפנה ליהוד והדגש הוא על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתביא לידי ביטוי באופן המדויק ביותר את אופייה של הכלה ביומה המיוחד. בדפנה ליהוד יזמינו אותך לראות שמלות כלה בעלות מאפיינים שונים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר עבורך ולהיכנס תחת החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי להתפשר על תפירה איכותית במיוחד, כדי שיהיה באפשרותך לרקוד בחתונה שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה דפנה ליהוד ?

מחפשת שמלת כלה? בואי לדפנה ליהוד! בדפנה ליהוד יציעו לך שמלות כלה מיוחדות ואיכותיות בסגנונות שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה המתאימה לך והאהובה עלייך ביותר. שמלות הכלה של דפנה ליהוד נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך ידיעה, ששמלת כלה מיועדת לאירוע חד פעמי והיא נועדה לשרת את הכלה לכל אורכה כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בזמן מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה שואפת לרקוד ולשמוח כמו שטרם רקדה ושמחה בחייה. שמלות כלה הן תחום המומחיות של דפנה ליהוד ובשילוב עם היכולת להעניק תשומת לב מלאה לכל כלה שמגיעה, יהיה גם באפשרותך לצאת עם שמלת כלה מושלמת לגופך וחיוך גדול על פנייך.

דפנה ליהוד משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיבנות משפחה חדשה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נהדרת להרגיש טוב כפי שעוד לא הרגשת מימייך! בדפנה ליהוד מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים ומיוחדים עם האפשרות לבצע את התיקונים הנחוצים במקום כדי שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה האישית בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהמושלם ביותר עבורך לכובד היום הגדול שלך. אם כך, אם את מחפשת לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לדפנה ליהוד ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של דפנה ליהוד ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
דפנה ליהוד - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
דפנה ליהוד - מפה והוראות הגעה
שדרות מנחם בגין 8, עפולה

0 המלצות וחוות דעת על דפנה ליהוד

0.00