אודות הינומה
הינומה שמלות כלה - הסבר כללי

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום החתונה שלה, זהו יום מרגש במיוחד וזוהי גם הזדמנות פז בשביל להתפנק. למעשה, זוהי הזדמנות לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בהינומה ידאגו לפנק אותך ולהעניק לך את התחושה המיוחדת, השמורה ליום החתונה בלבד ולהשתתף אתך בהתרגשות והציפייה שלך לקראת הטקס המרגש. למעשה, הפינוק יתחיל כבר בשלב המדידות, במהלכו תוכלי להתחיל להבין את מה שמצפה לך ביום המיוחד שלך וייעצו לך כיצד להתאים לעצמך את שמלת החתונה שלך מתוך מבחר גדול של שמלות כלה, כך שיהיה באפשרותך להתחיל להרכיב את כל החלקים של המראה הכללי שלך ליום החתונה.

הינומה להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום בעל משמעות גדולה במיוחד בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מחכה במשך שנים רבות והוא מהווה את הדלת אל חיי הנישואין שלה ותחילת דרכה של משפחה חדשה שמתהווה. בהינומה מבינים את המשמעות הגדולה של יום מיוחד זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לקראת יומה המיוחד. בהינומה יהיה באפשרותך למצוא שמלות כלה בסגנונות שונים ומיוחדים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה לך ביותר על פי מבנה גופך ולפי סגנונך האישי כדי שתוכלי ליהנות מהתקופה שלפני היום הגדול ולהיראות נהדר ולהרגיש נהדר באחד הימים בעלי המשמעות הגדולה ביותר בחייך.

הינומה משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום משמעותי, בו מתחילה להיווצר משפחה חדשה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נפלאה להרגיש טוב כפי שעוד לא הרגשת מימייך! בהינומה מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים ומקוריים עם האפשרות לערוך את התיקונים הדרושים במקום בשביל שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה האישית בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהמושלם ביותר עבורך לרגל היום הגדול שלך. אם כך, אם את מחפשת לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי להינומה ותתרשמי משמלות הכלה של הינומה ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.
הינומה - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
הינומה - מפה והוראות הגעה
בצלאל 26, ירושלים

0 המלצות וחוות דעת על הינומה

0.00