מפת המטפסים
Loading...
הצג טלפון שמוטקין 21 שמוטקין 21, ראשון לציון
המלץ עלינו

המטפסים // תקליטנים בראשון לציון

המטפסים תקליטנות מקצועית

אחד המרכיבים הקריטיים ביותר בארגון חתונה הוא בחירת תקליטנים, שיהוו את החלק האחרון של הפאזל ויהפכו את האירוע שלכם לאירוע יוצא מגדר הרגיל, כפי שתמיד חלמתם. למעשה, למוסיקה איכותית יש חלק חשוב במיוחד ביצירת האווירה המיוחד של כל חתונה ולכן כדאי לבחור את התקליטן המנוסה ביותר. ואם בכך אתם מעוניינים, המטפסים הוא התקליטן המושלם בשבילכם! עם שנים של ניסיון בתחום האירועים בכלל ובתחום החתונות בפרט, המטפסים יוכל להרים לכם את החתונה ולהקפיץ את רחבת הריקודים ליצירת אווירה מאושרת במיוחד. אז למה אתם מחכים? פשוט נסו זאת בעצמכם!

המטפסים זיכרונות של חתונה

דמיינו לעצמכם את החתונות האחרונות שהשתתפתם בהן: מה אתם זוכרים מהן? סביר להניח שאת האוכל וללא ספק, גם את המוסיקה והאווירה. אם כן, כשם שאתם הולכים לטעימות בשביל לבחון את האוכל, כך מומלץ גם לשים דגש על בחירת תקליטנים לחתונה, שישאירו אתכם ואת השמחים בשמחתכם עם חוויה בלתי נשכחת, כפי שצריך להיות באירוע, המציין את תחילתה של משפחה חדשה. המטפסים יודע היטב עד כמה המוסיקה חשובה להצלחת החתונה ויגיע מצויד עם כל הניסיון הדרוש בשביל לרגש ולשמח את הזוג המאושר וכמובן, גם את החוגגים שבאו להשתתף בשמחה.

המטפסים הדגש על התקליטן

כשאורחים באים לחתונה, הם מצפים שיהיו בה אוכל טוב ומוסיקה טובה. על האוכל אחראית חברת הקייטרינג, אולם על המוסיקה אחראים תקליטנים, שעליהם להיות מקצועיים באופן יוצא מן הכלל. המטפסים יודע מהי הדרך הטובה ביותר לשלב בין השירים הנכונים בזמן הנכון כדי ליצור את האווירה המושלמת בשביל היום המרגש שלכם וכיצד להרקיד את אחרון האורחים עד סוף הערב. עם המטפסים תקבלו לא רק תקליטן מנוסה, אלא גם תקליטן, שיודע כיצד ללוות את הזוג המאוהב עד היום המיוחד שלהם ולאפשר להם להיות חתן וכלת האירוע לאורכו של כל האירוע.
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי