אודות Flame

Flame השכרת ציוד לאירועים – מתגמשים איתכם

גם אם לא תשיבו את הציוד בדיוק בהחלטות שסיכמנו מראש וצץ לכם מקרה חריג ובלתי צפוי – זכרו שתמיד יש עם מי לדבר. אמנם כמו כל גוףשמציע השכרת ציוד לאירועים, גם אנחנו נכתוב את התחייבויות שני הצדדים על חוזה כתוב, אך בכל אירוע שלא יהיה, אנו נפגין אנושיות והבנה, ולא נגרום לכם לאי נעימות או לתשלום נוסף על דברים שלא אתם אחראים להם. אנו דוגלים בקשר טוב ומשמעותי לקוחותינו, וההשפעה מוכיחה את עצמו פעם אחר פעם. ואם אתם לא מאמינים, אתם מוזמנים לנסות אותנו, ולהתרשם בעצמכם מהצוות המיוחד של Flame.

Flame השכרת ציוד לאירועים –תופתעו מהמחיר

מחירי השכרת ציוד לאירועים הרבה פעמים נתפסים גבוהים מדי, אך זאת למעשה נכון לגבי אנשים שלא ערכו איתור נכון וגילו כמה ריאלית וידידותית הצעת המחיר של Flame. אנו לא מחשבים את המוצרים שלנו באופן לא הוגן, ולא תצטרכו לשלם על מוצר שלא קיבלתם. בזכות מערכת סדורה ומחושבת שאנשי הצוות בFlame פועלים על פיה, אנו דואגים שאתם תשלמו את המינימום החיוני כדי להבטיח את חוזק המכשירים והציוד הכולל. צטרפו למהפכת ההשכרות לאירועים, במחירים מפתיעים ועם כל הערך המוסף שדרוש כדי להבטיח אירוע מושלם.

Flame השכרת ציוד לאירועים – היחס מעל הכל

הרבה פעמים כאשר מחפשים השכרת ציוד לאירועים מתגלה כי הגוף שאיתו אנו עובדים הוא מצומצם מאד, וכל התקשורת מולו היא יבשה ואף קשה, זאת בעוד יש צורך במקרים כאלה בקשר אמיץ ואמין. אנו בFlame עומדים לרשותכם ומבטיחים חווית שירות מפתיעה, שתצאו ממנה עם רושם חדש. מלבד איכות המכשירים העומדים לרשותכם וצוות האנשים שלנו, אנו גאים לשרת את לקוחותינו גם מערוץ נוסף, והוא הגישה הישירה והיחס החם. כל אחד מאנשי Flame, החל מהאחראי שיהיה איתכם בקשר ועד לאחרון המחסנאים, עומד בקריטריונים לא מתפשרים של תודעת שירות ואנושיות, מעל הכל.

Flame - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
Flame - מפה והוראות הגעה
בת שבע 4, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על Flame

0.00