אודות ויקטוריה
ויקטוריה שמלות כלה - את לפני כולן

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום לו היא חיכתה שנים רבות כל כך, זהו יום משמעותי במיוחד וזוהי גם הזדמנות נפלאה בשביל להתפנק. למעשה, זהו הזמן לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בויקטוריה ידאגו לפנק אותך ולהעניק לך את ההרגשה הייחודית, השמורה ליום החתונה בלבד ולהתרגש ביחד אתך לקראת האירוע המרגש. למעשה, הפינוק יתחיל כבר בשלב המדידות, במהלכו תוכלי להתחיל להרגיש את מה שצפוי לך ביום המרגש שלך ויעזרו לך להתאים לעצמך את שמלת הכלולות שלך מתוך מבחר אדיר של שמלות כלה, כדי שיהיה באפשרותך להתחיל להרכיב את כל החלקים של המראה הכללי שלך ליום חתונתך.

ויקטוריה להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום משמעותי במיוחד בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מחכה במשך תקופה ארוכה והוא מהווה את תחילת חיי הנישואין שלה ותחילת דרכה של משפחה חדשה שנוצרת. בויקטוריה מכירים את המשמעות הרבה של יום מיוחד זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לקראת יומה המיוחד. בויקטוריה יהיה באפשרותך למצוא שמלות כלה בסגנונות שונים ומיוחדים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה לך ביותר על פי מבנה גופך ובהתאם לסגנונך האישי בשביל שתוכלי ליהנות מהתקופה שלפני החתונה ולהיראות נהדר ולהרגיש נפלא באחד הימים המשמעותיים ביותר בימי חייך.

ויקטוריה משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיווצר משפחה טרייה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות פז להרגיש טוב כפי שלא הרגשת מעולם! בויקטוריה מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים ומקוריים עם האפשרות לבצע את התיקונים הדרושים במקום על מנת שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה האישית בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורך לקראת היום המרגש שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לויקטוריה ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של ויקטוריה ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
ויקטוריה - גלריית תמונות

מבצע חורף!

שמלת כלה כולל תסרוקת, איפור ותכשיטים עם הדבקה/מניקות וארוחת בוקר מפנקת! מבצע חורף - 5500 ₪ אנחנו משיקים ואתן מרוויחות! לכבוד השקת הסלון החדש שלנו - חבילת כלה מושלמת ומפנקת! שמלת כלה מקולקציות מוכנה כולל תסרוקת ואיפור ותכשיטים עם הדבקה או מניקור וארוחת בוקר מפנקת. * שמלת כלה בעיצוב אישי בתוספת 2500 ₪ לחבילה.
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
ויקטוריה - מפה והוראות הגעה
חיים משה שפירא 24, אשדוד

0 המלצות וחוות דעת על ויקטוריה

0.00