אודות ז'קלין
ז'קלין שמלות כלה - מבוא

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום החתונה שלה, זהו יום משמעותי במיוחד וזוהי גם הזדמנות מושלמת בשביל להתפנק. למעשה, זוהי הזדמנות לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בז'קלין ידאגו לפנק אותך ולהעניק לך את ההרגשה המיוחדת, השמורה ליום החתונה בלבד ולהשתתף אתך בהתרגשות והציפייה שלך לקראת האירוע המרגש. למעשה, הפינוק יתחיל כבר בשלב המדידות, במהלכו תוכלי להתחיל להבין את מה שמצפה לך ביום הגדול שלך ויעזרו לך להתאים לעצמך את שמלת חלומותייך מתוך מבחר עצום של שמלות כלה, כדי שתוכלי להתחיל להרכיב את הפאזל של המראה הכללי שלך ליום החתונה.

ז'קלין להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום בעל משמעות גדולה ביותר בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מצפה במשך שנים רבות והוא מהווה את תחילת חיי הנישואין שלה ותחילת הדרך של משפחה חדשה שמתהווה. בז'קלין מכירים את המשמעות הרבה של יום מיוחד זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לקראת יומה הגדול. בז'קלין יהיה באפשרותך למצוא שמלות כלה שונות ומיוחדות, מהן תוכלי לבחור את המתאימה לך יותר מכולן על פי מבנה גופך ולפי סגנונך האישי על מנת שתוכלי ליהנות מההכנות לקראת היום המיוחד ולהיראות נפלא ולהרגיש נפלא באחד הימים בעלי המשמעות הגדולה ביותר בימי חייך.

ז'קלין משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום משמעותי, בו מתחילה להיווצר משפחה חדשה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נהדרת להרגיש טוב כפי שלא הרגשת מימייך! בז'קלין מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים ומקוריים עם האפשרות לבצע את התיקונים הדרושים במקום על מנת שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה המיוחדת בלי שתיאלצי להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורך לקראת היום המרגש שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לז'קלין ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של ז'קלין ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
ז'קלין - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
ז'קלין - מפה והוראות הגעה
לוין אפשטיין 10, רחובות

0 המלצות וחוות דעת על ז'קלין

0.00