אודות טל משקאות

טל משקאות מבינים את ההבדל

בטל משקאות מבינים טוב מאוד את ההבדל בין בר אקטיבי לבין בר פסיבי ולכן הבר האקטיבי של טל משקאות הוא מהמומלצים ביותר מבין ספקי השירות השונים. הצוות של טל משקאות יהפוך לחלק בלתי נפרד מהאווירה החגיגית של האירוע, כשהמלצרים יעברו בין האורחים ויציעו להם משקאות מסוגים שונים, כדי לספק את המשקאות הרצויים לכל אחד ואחד ממשתתפי האירוע לכל אורכו בעודם יושבים ליד השולחן או רוקדים על הרחבה. עם שירות מפנק במיוחד, טל משקאות יהפכו את האירוע שלכם לשמח ובלתי נשכח, עליו ידברו עוד זמן רב.

טל משקאות <לחגוג בלי הפסקה

אחת האטרקציות המבוקשות ביותר כיום לאירועים משמחים הוא בר אקטיבי, היות שידוע, שיין משמח לבב אנוש! והבר האקטיבי של טל משקאות הוא מהמבוקשים ביותר, בעיקר הודות לתפריט המשקאות המגוון ובזכות צוות המלצרים המקצועי והשירותי של טל משקאות, שיודעים כיצד להשתלב בתוך האירוע ולהוסיף את האלמנט המיוחד שלהם, שמעצים את התחושה השמחה עוד יותר ותורם לחגיגה. מתחילת אירוע ועד סופו, תוכלו ליהנות ממשקאות שונים שיוסיפו להגיע ללא הרף ולהשקות אתכם ואת שאר החוגגים וכך תוכלו לשמור על הרצף של האירוע ולהמשיך לרקוד ולשמוח בלי לעשות הפסקות שתייה.

הבר האקטיבי של טל משקאות

בטל משקאות מציעים לכם שירות של בר אקטיבי שישדרג לכם את האירוע כולו! צוות המלצרים של טל משקאות הינו צוות מנוסה עם שמחת החיים הנחוצה בשביל להוסיף לאווירה השמחה ממילא של האירוע שלכם ולהעלות חיוך גדול יותר מהרגיל על פניהם של משתתפי האירוע. טל משקאות מציעים לכם שירות של בר אקטיבי של משקאות מכל הסוגים, שיוגשו אל הרוקדים וכך הם יוכלו להמשיך לרקוד להנאתם וגם ליהנות ממשקאות מכל הסוגים בלי להמתין לתורם ליד הבר. הבר האקטיבי של טל משקאות מציע לכם ולאורחים שלכם את כל סוגי המשקאות, כדי שתוכלו ליהנות משפע של משקאות מתחילת האירוע ועד סופו.
טל משקאות - גלריית תמונות

דיל לזוגות נישאים מהמותג טרי אוליבס

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
טל משקאות - מפה והוראות הגעה
שדרות לוי אשכול 1, חולון

0 המלצות וחוות דעת על טל משקאות

0.00