מפת יקיר בן זקן עיצוב שיער ואיפור לכלות וערב
Loading...
הצג טלפון , תל אביב
המלץ עלינו

יקיר בן זקן עיצוב שיער ואיפור לכלות וערב // עיצוב שיער בתל אביב

יקיר בן זקן הינו בעל ניסיון עשיר בתחום הכלות ושותף להפקות אופנה רבות, אלפי כלות מרוצות עברו תחת ידיו של יקיר. כמו כן, גם סלבס כגון: אור גרוסמן, עמית מכטינגר,טיטי איינאו (מלכת היופי), יעל פוליאקוב, מירי מסיקה ועוד דוגמניות רבות ונשים מעולם הזוהר.

כלה יקרה, יקיר מעניק לך פגישת יעוץ שבה יתאים לך שיער ואיפור המתאימים בדיוק לתווי פניך, ביחד איתך ובהתאם ללוק הכללי של השמלה ביום המאושר בחייך. כמו כן, יקיר נותן שירות סטיילינג ואקססוריז בשיתוף עם המעצבים הגדולים בארץ ובעולם!

אשמח להיות חלק מהיום המאושר בחייך. 

שלך, יקיר בן- זקן. 

צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי