העסק המבוקש אינו בשירות

שני ודותן
ממליצים בחום דאגו לנו לכל מה שביקשנו על הצד הטוב ביותר. כל מי שמחפש אטרקציות הם הכתובת פשוט אלופים יצאנו הכי מרוצים בעולם.
תאריך האירוע 16/06/2019
דורית וניסים
ההכרות שלי עם מאושרים התחילה שפגשנו את הצוות בחתונה של חברה שלי וידעתי שאותם אני רוצה באירוע שלי לקחנו מהם מגוון רחב של אטרקציות והכל היה מדהים אם זה המגנטים, חבילת סלואו, קיאק פרות עשיר ומפנק, בובות אלכוהול, קרנבל בלונים ואותיות מפרחים. משה ליווה אותנו בכל התהליך של בחירת האטרקציות ודאג שהכל יתפקד בצורה הטובה ביותר! אין ספק שעשיתם לנו את האירוע על הצד הטוב ביותר. מומלץ בחום.
תאריך האירוע 27/03/2019
עמית וטל
בעל מקצוע מדהים, סבלני ומקצועי גם הצוות מקסים נותן עבודה עם חיוך גדול. תודה רבה לכל מי שגרם לאירוע שלנו להראות וואו, אירוע בלתי נשכח ויוצא דופן!
תאריך האירוע 04/03/2019
שלומית וגיא
תודה לצוות המדהים במאושרים! קיבלנו אינספור מחמאות פשוט שידרג את האירוע! החל מהאותיות ענק בכניסה ועד לזיקוקים המושלמים בחופה יחד עם הקונפטי. המגנטים באיכות גבוה ללא ספק ההחלטה הכי טובה שיש
תאריך האירוע 12/03/2019
דוד ונורית
מומלץ מאוד! משה היה אחראי על האטרקציות בחתונה. עוד בתחילת הדרך משה היה סבלני וקשוב לכל בקשה שלי והגשים כל דבר שחלמתי עליו. הייתה לי חבילה מטורפת של אטרקציות רציתי פשוט הכל מהכל. המגנטים היו ברמה הכי גבוהה ובלוקי העץ שהיו בקבלת פנים, הוא שם גם תמונות שלנו על הבלוקים. הזיקוקים בחופה היו מושלמים! בנוסף לקחנו גם חבילת סלואו שהיתה פשוט וואו! הקיאק פירות היה מטורף ומגוון, הוא פינק אותנו במתוקים על הקיאק הצוות היה מקצועי מאוד, פשוט אלופים תודה למאושרים שגרמו לחתונה שלנו להיות מעל למצופה אין ספק שנתראה באירועים הבאים.
תאריך האירוע 10/06/2019
נועם ושגיא
ממליצים בחום השירות מצוין מהרגע הראשון שנפגשנו. הגענו למאושרים דרך אירועים קודמים, ראינו את האטרקציות ושמנו לב שהרמה מאוד גבוה. משה תמיד היה קשוב ונתן מענה לכל שאלה אז תודה רבה מומלץ לכולם!
תאריך האירוע 13/06/2019
מור ושלומית
סגרנו עם מאושרים חבילה לחתונה שכללה מגנטים וחבילת סלואו, הכל היה מושלם! השירות היה אדיב ומקצועי. באירוע עצמו הצלם היה מקסים, תמיד זמין והוציא תמונות נהדרות! חבילת הסלואו הייתה מדהימה בדיוק כמו שדמיינו את זה! תודה.
תאריך האירוע 06/03/2019