אודות מטבחי טופז

חברת מטבחי טופז דוגלת בחדשנות בשילוב מקוריות ומקצועיות רבה ביותר. הדגש בחברת מטבחי טופז הינו יחס אישי ושירות אמין מהרגע הראשון ועד להתקנת המטבח בבית הלקוח.

החזון של חברת מטבחי טופז - יצירת החוויה המושלמת אשר נוצרה מתוך רעיון ושרטוט ויצרה מוצר מוגמר - מטבח החלומות של כל אחד ואחד מכם.

מיקום המפעל של חברת מטבחי טופז - איזור התעשייה צח"ר בפארק תעשיות הגליל בראש פינה אשר משתרע על שטח של כ-9,000 מ"ר. חברת המפעל אשר מייצרת את המטבחים של טופז היא היי סין ריהוטים בע"מ.

מבנהו הפנימי של המפעל מחולק לחמש חטיבות שונות. כל אחת ואחת מהחטיבות אחראית על תחום ספציפי בתהליך התכנון והייצור של הרהיטים על מנת להשיג את מקסימום התפוקה והיעילות הנדרשים לצורך ייצור המטבחים.
במפעל יש כ- 70 עובדים, ותהליכי הייצור השונים מתנהלים ומבוקרים על ידי צוות שלם של מהנדסים והנדסאיים מקצועיים ביותר, אשר נמצאים בתחום העץ כבר מעל ל-30 שנה (מ-1979 ליתר דיוק).

הטכנולוגיה של חברת מטבחי טופז עובדת עם מערך שלם של ייצור ממוחשב. הייצור מתבצע בטכנולוגיות שונות ומגוונות אשר ייחודיות לתחום הריהוט. הטכנולוגיות הללו מאפשרות דיוק רב ואיכות גבוהה. כל הפרטים הקטנים מקבלים תשומת לב רבה מאוד מתחילת תהליך הייצור ועד סופו.
כמובן שהטכנולוגיות השונות אחראיות גם על תהליך ניהול הייצור והמלאי בחברת מטבחי טופז וזאת על ידי שימוש נרחב בתוכנה חדשנית ומיוחדת אשר מספקת מעקב שוטף ושליטה מלאה בתהליכי הייצור והמלאי.

כמובן שכל המטבחים המיוצרים במטבחי טופז עוברים בקרת איכות לפני האספקה ומיוצרים לפי תוי התקן והדרישות החמורות ביותר ISO של איגוד התקינה העולמי.
המוצר אשר יוצא מהמפעל של מטבחי טופז מגיע אל בית הלקוח ויורכב על ידי צוות מקצועי ומיומן אשר ירכיבו את המטבח בסבלנות יתרה לשביעות רצונות המקסימלית של הלקוח.

לפרטים נוספים אודות המפעל וחברת מטבחי טופז, אתם מוזמנים להכינס לאתר הבית של החברה

מטבחי טופז - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
מטבחי טופז - מפה והוראות הגעה
רוז'נסקי 10, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על מטבחי טופז

0.00