אודות מצודת ברקאי

מצודת ברקאי להתחתן בתוך הקסם

אולמות אירועים שונים מציעים סוגים שונים של אווירה ובמצודת ברקאי מזמינים אתכם לחגוג באולם אירועים עם אווירה מיוחדת במינה, בו תרגישו כמו אביר ונסיכה מהסרטים, בדיוק כפי שדמיינתם כשראיתם את היום החשוב שלכם בעיני רוחכם. האווירה שבמצודת ברקאי היא תוצאה של עיצוב מוקפד ויחס מפנק, שכל מטרתם היא לשמח את החוגגים וליצור אצלם תחושה של אינטימיות. למעשה, במצודת ברקאי תקבלו יותר ממקום קסום, אלא גם יחס אישי מהצוות המקצועי של מצודת ברקאי, שישמח לכוון אתכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון עשיר בתכנון ואירוח של חתונות ואירועים נוספים מכל הסוגים.

מצודת ברקאי ליצור את החוויה

החתונה היא אירוע משמעותי ביותר ולכן חשוב ליצור לכבודה אירוע חווייתי במיוחד. אולמות אירועים הינם מקום נפלא כדי לקיים אירוע מיוחד כזה ובמצודת ברקאי יעזרו לכם להפוך את החתונה לחוויה בלתי נשכחת! מצודת ברקאי הוא אולם אירועים מיוחד במינו, בו תוכלו לחגוג את האהבה שלכם בתוך מקום רחב ידיים, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם לרקוד ולשמוח כאוות נפשכם. בנוסף, באפשרותכם להביא למצודת ברקאי אטרקציות מסוגים שונים כדי לשמח את האורחים שלכם עוד יותר ולהפוך את החוויה למושלמת. למצודת ברקאי ניסיון עשיר בתכנון אירועים וישמחו ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

הדרך מתחילה במצודת ברקאי

אם אתם תוהים איך כדאי להתחיל לארגן חתונה, אז בדיקת אולמות אירועים הוא הצעד הראשון. מצודת ברקאי מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהאולם המרשים והמזמין ולתאם את תאריך החתונה הרצוי לכם. הצוות המקצועי של מצודת ברקאי ישמח להדריך אתכם לגבי המשך תהליך התכנון ואף להפנות אתכם לאנשי מקצוע, שכבר עבדו עם מצודת ברקאי וברשותם רשימה ארוכה של ממליצים. במצודת ברקאי תזכו ליחס אישי והכרה בגודל ומשמעות האירוע המתוכנן החל מהמפגש הראשון ועד לסוף האירוע. במצודת ברקאי ידאגו לניהול מוקפד של החתונה לכל אורכה ויעזרו לכם להיות רגועים ובטוחים, שהכל מתנהל כראוי.
מצודת ברקאי - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
מצודת ברקאי - מפה והוראות הגעה
, קיבוץ ברקאי

0 המלצות וחוות דעת על מצודת ברקאי

0.00