אודות נורית חן
נורית חן שמלות כלה - אודות

נורית חן מהי השמלה שלך?

אומרים, שלכל סיר יש מכסה ובנורית חן מאמינים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של נורית חן והדגש הוא על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתבטא הכי טוב את הייחודיות של הכלה ביומה הגדול. בנורית חן יציעו לך שמלות כלה בעלות מאפיינים שונים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר בשבילך ולהיכנס תחת החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי לוותר על תפירה איכותית במיוחד, במטרה שיהיה באפשרותך לרקוד באירוע שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה נורית חן ?

צריכה שמלת כלה? בואי לנורית חן! בנורית חן יציעו לך שמלות כלה מיוחדות ואיכותיות בסגנונות שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה הנחוצה לך והאהובה עלייך מכולן. שמלות הכלה של נורית חן נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך ידיעה, ששמלת כלה היא חד פעמית והיא אמורה לשרת את הכלה לאורך כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בשלב מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה רוצה לרקוד ולשמוח כמו שלא רקדה ושמחה מעולם. שמלות כלה הן תחום המומחיות של נורית חן ובשילוב עם היכולת לתת תשומת לב מלאה לכל כלה שבאה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מושלמת לגופך וחיוך גדול על פנייך.

נורית חן משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיווצר משפחה טרייה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות פז להרגיש טוב כמו שעוד לא הרגשת מימייך! בנורית חן מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה בסגנונות שונים ומיוחדים עם האפשרות לערוך את התיקונים הדרושים במקום על מנת שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה המיוחדת בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהטוב ביותר בשבילך לקראת היום הגדול שלך. אם כך, אם את מחפשת לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לנורית חן ותתרשמי משמלות הכלה של נורית חן ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
נורית חן - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
נורית חן - מפה והוראות הגעה
מזל אליעזר 11, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על נורית חן

0.00