אודות נירית תכשיטים


נירית תכשיטים – מעצבת תכשיטי גולדפילד וכסף מזה שנתיים ,סיימה תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות ביזמות ועבדה כמנהלת פרויקטים בחברת היי-טק גדולה. אז למה תכשיטים ? "תמיד הייתה לי תשוקה לפרק תכשיטים ישנים ולעצב מהם משהו חדשני, אם אחי פירק מכשירי חשמל ומכוניות אני התעסקתי בתכשיטים של אמא, הייתי מסדרת אותם על הרצפה עם השתקפות השמש על אבני הסברובסקי והייתי מתפעלת מהן..."

"עוד בתקופת העשרה הייתי מכינה צמידים על חוט סיליקון ומוכרת לחברות , את האריזה הייתי מכינה בעצמי – תופרת כיס קטן מבד קטיפה שחור וחותמת אותו בסיכת ביטחון עם לב שרשום 'נירית' ". כאשר ילדתי את בנותיי התאומות עזבתי את עבודתי בהיי טק ועברתי להתגורר בצפון,בתקופת שהותי בבית הגעתי להחלטה שאני רוצה מאוד לעסוק בתחום יצירתי וממלא את הנפש, בזמן שהן היו ישנות הייתי מכינה תכשיטים וכך לאט לאט הקמתי את הסטודיו .

את התחום למדתי ברובו לבד, זרקתי המון חומרי גלם עד שהגעתי למוצר שאני רוצה למכור ובדרך כלל אני עונדת עליי כל תכשיט חדש שאני מכינה לבדוק שהוא נוח ויפה. בסטודיו קולקציה מגוונת לכל תכשיטי סגנון ייחודי משלו- תכשיטים סרוגים כגון שרשראות , עגילים וטבעות – סריגה עדינה וסריגה קשיחה וכפולה.

תכשיטים בשילוב אבני סברובסקי בשלל צבעים מיוחדים בטכניקת שזירה. טבעות העשויות מחוט גולדפילד מלופפות בכמה סגנונות בשילוב אבנים צ'כיות, פנינים וחרוזי גולדפילד. צמידי סיליקון מלופפים על היד בשילוב אלמנטים מגולדפילד – ייחודיות הצמיד שניתן להתקלח איתו ולא חייב להסירו מהיד. ניתן למצוא בסטודיו גם תכשיטים לכלות בעיקר בשילוב פניני סברובסקי וקריסטלים וכמובן תמיד אפשר להזמין בהתאמה אישית. את התכשיטים ניתן לרכוש בסטודיו הביתי בטבריה , בגלריה במלון רימונים בטבריה וכן דרך האתר אינטרנט.

נירית תכשיטים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
נירית תכשיטים - מפה והוראות הגעה
השומר 75, טבריה

0 המלצות וחוות דעת על נירית תכשיטים

0.00