נרקיס עובדיה
אודות נרקיס עובדיה שמלות כלה
נרקיס עובדיה שמלות כלה שמלות כלה - הסבר כללי

נרקיס עובדיה שמלות כלה מהי השמלה שלך?

נהוג לומר, שלכל סיר יש מכסה ובנרקיס עובדיה שמלות כלה אומרים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של נרקיס עובדיה שמלות כלה תוך שימת דגש על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתבטא הכי טוב את אופייה של הכלה ביום המרגש שלה. בנרקיס עובדיה שמלות כלה יציעו לך שמלות כלה עם מאפיינים שונים, ביניהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר עבורך להגיע אל החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי לוותר על תפירה באיכות גבוהה במיוחד, על מנת שיהיה באפשרותך לרקוד בחתונה שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה נרקיס עובדיה שמלות כלה ?

מחפשת שמלת כלה? בואי לנרקיס עובדיה שמלות כלה! בנרקיס עובדיה שמלות כלה תוכלי למצוא שמלות כלה מיוחדות ואיכותיות בעיצובים שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה הנחוצה לך והאהובה עלייך מכולן. שמלות הכלה של נרקיס עובדיה שמלות כלה נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך הבנה, ששמלת כלה מיועדת לאירוע חד פעמי והיא נועדה לשרת את הכלה לאורכה של כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בשלב מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה אמורה לרקוד ולשמוח כפי שטרם רקדה ושמחה בחייה. שמלות כלה הן תחום המומחיות של נרקיס עובדיה שמלות כלה וביחד עם היכולת לתת תשומת לב מלאה לכל כלה שמגיעה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מהממת לגופך וחיוך גדול על פנייך.

נרקיס עובדיה שמלות כלה משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיבנות משפחה חדשה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות פז להרגיש טוב כפי שלא הרגשת מעולם! בנרקיס עובדיה שמלות כלה מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בסגנונות שונים וייחודיים עם האפשרות לערוך את התיקונים הנחוצים במקום במטרה שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה המיוחדת בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהמושלם ביותר עבורך לכובד היום המרגש שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לנרקיס עובדיה שמלות כלה ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של נרקיס עובדיה שמלות כלה ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.
נרקיס עובדיה שמלות כלה - גלריית תמונות
נרקיס עובדיה

לכלות המגיעות דרך חתן כלה

שמלת כלה כולל איפור וסירוק, 4000 ש"ח (מהשמלות הקיימות במלאי) עיצוב שמלת כלה בהזמנה אישית ב-5000 ש"ח *המבצע עד 1/3/2016
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
נרקיס עובדיה שמלות כלה - מפה והוראות הגעה
אברבנאל 52, בני ברק

1 המלצות וחוות דעת על נרקיס עובדיה שמלות כלה

5.00
ענת יעקובי
פשוט מדהימה.. השמלה עשתה לי את החתונה ליום המאושר בחיי, היום שכולם יזכרו עוד שנים רבות בזכות העיצוב המדהים. תודה לך נרקיס.
תאריך האירוע 21/05/2019