אודות סטודיו אודליה שושני
סטודיו אודליה שושני שמלות כלה - את לפני כולן

סטודיו אודליה שושני מהי השמלה שלך?

נהוג לומר, שלכל סיר יש מכסה ובסטודיו אודליה שושני אומרים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של סטודיו אודליה שושני תוך שימת דגש על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתביא לידי ביטוי באופן המדויק ביותר את אופייה של הכלה ביומה המרגש. בסטודיו אודליה שושני יזמינו אותך לראות שמלות כלה בעלות מאפיינים שונים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר עבורך להגיע אל החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי להתפשר על איכות תפירה גבוהה במיוחד, על מנת שתוכלי לרקוד באירוע שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה סטודיו אודליה שושני ?

צריכה שמלת כלה? בואי לסטודיו אודליה שושני! בסטודיו אודליה שושני יציעו לך שמלות כלה ייחודיות ואיכותיות בסגנונות שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה המתאימה לך והאהובה עלייך מכולן. שמלות הכלה של סטודיו אודליה שושני נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך ידיעה, ששמלת כלה היא חד פעמית והיא נועדה לשרת את הכלה לאורכה של כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בזמן מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה שואפת לרקוד ולשמוח כפי שלא רקדה ושמחה בחייה. שמלות כלה הן תחום המומחיות של סטודיו אודליה שושני ובשילוב עם היכולת להעניק תשומת לב מלאה לכל כלה שבאה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מהממת לגופך וחיוך מאוזן לאוזן על פנייך.

סטודיו אודליה שושני משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא היום, בו מתחילה להיבנות משפחה חדשה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות פז להרגיש טוב כפי שעוד לא הרגשת מעולם! בסטודיו אודליה שושני מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים ומיוחדים עם האפשרות לערוך את התיקונים הנחוצים במקום בשביל שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה שלך בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורך לרגל היום המרגש שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לסטודיו אודליה שושני ותתרשמי משמלות הכלה של סטודיו אודליה שושני ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
סטודיו אודליה שושני - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
סטודיו אודליה שושני - מפה והוראות הגעה
אחד העם 6,

1 המלצות וחוות דעת על סטודיו אודליה שושני

5.00
לירז אליאני
איכות ושירות ללא פשרות!!! מתחתנת בחודש מרץ וכמובן שבחרתי בסטודיו של אודליה!!!
תאריך האירוע 24/09/2017