אודות סלין
סלין שמלות כלה - מי אנחנו

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום חתונתה, זהו יום מרגש במיוחד וזוהי גם הזדמנות נפלאה בשביל להתפנק. למעשה, זהו הזמן לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בסלין ידאגו לפנק אותך ולהעניק לך את התחושה הייחודית, השמורה ליום החתונה בלבד ולהתרגש ביחד אתך לקראת האירוע המרגש. למעשה, הפינוק יחל כבר בשלב המדידות, לאורכו תוכלי להתחיל להבין את מה שצפוי לך ביום המרגש שלך ויעזרו לך להתאים לעצמך את שמלת הכלה שלך מתוך מבחר אדיר של שמלות כלה, כדי שתוכלי להתחיל להרכיב את כל החלקים של המראה הכללי שלך ליום החתונה.

סלין להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום בעל משמעות גדולה ביותר בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מצפה במשך שנים רבות והוא מהווה את תחילת חיי הנישואין שלה ותחילת דרכה של משפחה חדשה שנוצרת. בסלין יודעים את המשמעות הרבה של יום חשוב זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לרגל יומה המרגש. בסלין תוכלי למצוא שמלות כלה בסגנונות שונים ומיוחדים, מהן תוכלי להחליט איזו מתאימה לך יותר מכולן לפי מבנה גופך ובהתאם לטעמך האישי על מנת שתוכלי ליהנות מהתקופה שלפני היום הגדול ולהיראות נהדר ולהרגיש נהדר באחד הימים המשמעותיים ביותר בחייך.

סלין משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום משמעותי, בו מתחילה להיבנות משפחה חדשה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נפלאה להרגיש טוב כמו שטרם הרגשת מימייך! בסלין מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים וייחודייים עם האפשרות לערוך את התיקונים הנחוצים במקום על מנת שתוכלי לבחור לעצמך את השמלה שלך בלי שתיאלצי להתפשר על פחות מהטוב ביותר בשבילך לקראת היום המרגש שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לסלין ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של סלין ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.
סלין - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
סלין - מפה והוראות הגעה
סוקולוב 129, חולון

0 המלצות וחוות דעת על סלין

0.00