אודות עדה חפץ
עדה חפץ שמלות כלה - למענך

עדה חפץ מהי השמלה שלך?

אומרים, שלכל סיר יש מכסה ובעדה חפץ מאמינים, שלכל כלה יש את שמלת הכלה שלה! שמלות כלה הן תחום המומחיות של עדה חפץ תוך שימת דגש על התאמה מושלמת בין כל כלה לבין שמלת הכלה שתביא לידי ביטוי באופן המדויק ביותר את אופייה של הכלה ביום המרגש שלה. בעדה חפץ יזמינו אותך למדוד שמלות כלה בעלות מאפיינים שונים, ביניהן תוכלי לבחור את המתאימה ביותר בשבילך להגיע אל החופה כשאת נראית נפלא ועם ביטחון מלא בעצמך. כל זאת, בלי לוותר על איכות תפירה גבוהה במיוחד, על מנת שתוכלי לרקוד בחתונה שלך עם שמלה נוחה במיוחד שתתאים במדויק למבנה גופך.

למה עדה חפץ ?

צריכה שמלת כלה? בואי לעדה חפץ! בעדה חפץ יציעו לך שמלות כלה מיוחדות ואיכותיות בעיצובים שונים, מהן תוכלי לבחור לך את שמלת הכלה הרצויה לך והאהובה עלייך ביותר. שמלות הכלה של עדה חפץ נתפרות באיכות גבוהה במיוחד מתוך הבנה, ששמלת כלה היא חד פעמית והיא אמורה לשרת את הכלה לכל אורכה כל החתונה שלה ולהיות לה נוחה גם בשלב מסיבת הריקודים, במהלכה הכלה רוצה לרקוד ולשמוח כמו שלא רקדה ושמחה מעולם. שמלות כלה הן תחום המומחיות של עדה חפץ וביחד עם היכולת להעניק תשומת לב מלאה לכל כלה שמגיעה, תוכלי גם את לצאת עם שמלת כלה מהממת לגופך וחיוך גדול על פנייך.

עדה חפץ משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיבנות משפחה חדשה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נהדרת להרגיש טוב כמו שעוד לא הרגשת מימייך! בעדה חפץ מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה בסגנונות שונים ומיוחדים עם האפשרות לבצע את התיקונים הנחוצים במקום על מנת שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה המיוחדת בלי שתיאלצי להתפשר על פחות מהמושלם ביותר בשבילך לרגל היום הגדול שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לעדה חפץ ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של עדה חפץ ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.
עדה חפץ - גלריית תמונות

50% הנחה על קולקצייה 2015

50% הנחה על קולקצייה 2015 וברכישת שמלת כלה מקולקציה 2016, שמלת טראש וגלביה למקווה במתנה!
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
עדה חפץ - מפה והוראות הגעה
סלמה 2, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על עדה חפץ

0.00