מפת עדן - פיירי טייל
Loading...
הצג טלפון התמר 39 התמר 39, בית שיקמה
המלץ עלינו

עדן - פיירי טייל // קליפ חתן כלה בבית שיקמה

פיירי טייל – כי מגיע לכם להתחתן כמו באגדות!

מה זה פיירי טייל ?

פיירי טייל באנגלית (Fairytale) זהו סיפור אגדה. וזה בדיוק מה שפיירי טייל מציעים לכם! מדובר על אתר לצילומים של אחד הימים החשובים והמשמעותיים בחייכם – יום החתונה שלכם. באתר הצילומים תוכלו להצטלם באווירה מיוחדת במינה לצד כל המאפיינים המוכרים לנו ביותר מעולם האגדות: כרכרה אגדית, בית עץ, באר מים, נדנדה, מכונת תפירה וינטג' ועוד. במהלך יום הצילומים תוכלו ליהנות גם משתייה קלה ואווירה כללית של פינוק כפי שצריך להרגיש כל זוג לקראת אירוע החתונה שלו. 

חשיבות הלוקיישן - עדן פיירי טייל

בעולם הקולנוע נהוג להגיד, שיש שלושה דברים חשובים: לוקיישן, לוקיישן ולוקיישן! ואכן, גם בכל מה שקשור לצילומי החתונה, אתר הצילומים הוא בעל חשיבות מכרעת. מן הסתם, הכלה דואגת לעצמה למראה המושלם ליום החתונה וכך גם לגבי החתן. ולכן, כל מה שנשאר הוא לתעד את היום המאושר של הזוג המאושר במקום המושלם, שיתאים במדויק לתחושות של החתן והכלה באותו יום משמעותי ומרגש וינציח את הרגעים החשובים.

אז איך מצטלמים?

עדן פיירי טייל מציעים לכם לוקיישן גדול עם סטים שונים לצילום. לדוגמה, תוכלו להצטלם בתוך בקתת העץ או מחוץ לה. בתוך הבקתה תוכלו לבחור היכן בדיוק תרצו להצטלם וכמובן, כך גם בחוץ. אם תרצו, תוכלו להצטלם פשוט בחיק הטבע, או בתוך הכרכרה האגדית, לצד הבאר או תוך כדי הנאה גדולה על הנדנדה. ואם אתם מרגישים נרגשים או לא בטוחים - בשביל זה יש לכם צלם, שיוכל להדריך ולביים אתכם.

עדן פייריטייל ויש עוד!

צילומי החתונה לא מסתיימים כשמתחילים לנסוע לאולם או גן האירועים, אלא ממשיכים לאורך כל האירוע. פיירי טייל מציעים לכם אפשרות נוספת של עמדות צילום במהלך האירוע, בהן החתן והכלה וגם האורחים יכולים להצטלם על רקע של קיר פרחים עם שמות הזוג המאושר באותיות מוזהבות ושטיח אדום. כך יוכלו כל אורחי החתונה שלכם להרגיש, שגם הם נמצאים בעולם האגדות ולצאת עם מזכרת ייחודית מחתונה מיוחדת במינה.

והם חיו באושר ועושר

אירוע החתונה מסמל את תחילתה של משפחה חדשה ואם כבר להתחיל, אז להתחיל כמו שצריך! אז אם גם אתם תמיד חלמתם להתחתן כמו הנסיך והנסיכה מאגדות הילדות שלנו, היום אתם יכולים להפוך את החלום למציאות ולהשאיר לעצמכם מזכרת מחתונה מלכותית, שלא נופלת מזו של שלגייה או סינדרלה.

צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...