פיירי טייל | עדן פיירי טייל | Fairytale
אודות עדן - פיירי טייל
פיירי טייל – כי מגיע לכם להתחתן כמו באגדות!

מה זה פיירי טייל ?

פיירי טייל באנגלית (Fairytale) זהו סיפור אגדה. וזה בדיוק מה שפיירי טייל מציעים לכם! מדובר על אתר לצילומים של אחד הימים החשובים והמשמעותיים בחייכם – יום החתונה שלכם. באתר הצילומים תוכלו להצטלם באווירה מיוחדת במינה לצד כל המאפיינים המוכרים לנו ביותר מעולם האגדות: כרכרה אגדית, בית עץ, באר מים, נדנדה, מכונת תפירה וינטג' ועוד. במהלך יום הצילומים תוכלו ליהנות גם משתייה קלה ואווירה כללית של פינוק כפי שצריך להרגיש כל זוג לקראת אירוע החתונה שלו. 

חשיבות הלוקיישן - עדן פיירי טייל

בעולם הקולנוע נהוג להגיד, שיש שלושה דברים חשובים: לוקיישן, לוקיישן ולוקיישן! ואכן, גם בכל מה שקשור לצילומי החתונה, אתר הצילומים הוא בעל חשיבות מכרעת. מן הסתם, הכלה דואגת לעצמה למראה המושלם ליום החתונה וכך גם לגבי החתן. ולכן, כל מה שנשאר הוא לתעד את היום המאושר של הזוג המאושר במקום המושלם, שיתאים במדויק לתחושות של החתן והכלה באותו יום משמעותי ומרגש וינציח את הרגעים החשובים.

אז איך מצטלמים?

עדן פיירי טייל מציעים לכם לוקיישן גדול עם סטים שונים לצילום. לדוגמה, תוכלו להצטלם בתוך בקתת העץ או מחוץ לה. בתוך הבקתה תוכלו לבחור היכן בדיוק תרצו להצטלם וכמובן, כך גם בחוץ. אם תרצו, תוכלו להצטלם פשוט בחיק הטבע, או בתוך הכרכרה האגדית, לצד הבאר או תוך כדי הנאה גדולה על הנדנדה. ואם אתם מרגישים נרגשים או לא בטוחים - בשביל זה יש לכם צלם, שיוכל להדריך ולביים אתכם.

עדן פייריטייל ויש עוד!

צילומי החתונה לא מסתיימים כשמתחילים לנסוע לאולם או גן האירועים, אלא ממשיכים לאורך כל האירוע. פיירי טייל מציעים לכם אפשרות נוספת של עמדות צילום במהלך האירוע, בהן החתן והכלה וגם האורחים יכולים להצטלם על רקע של קיר פרחים עם שמות הזוג המאושר באותיות מוזהבות ושטיח אדום. כך יוכלו כל אורחי החתונה שלכם להרגיש, שגם הם נמצאים בעולם האגדות ולצאת עם מזכרת ייחודית מחתונה מיוחדת במינה.

והם חיו באושר ועושר

אירוע החתונה מסמל את תחילתה של משפחה חדשה ואם כבר להתחיל, אז להתחיל כמו שצריך! אז אם גם אתם תמיד חלמתם להתחתן כמו הנסיך והנסיכה מאגדות הילדות שלנו, היום אתם יכולים להפוך את החלום למציאות ולהשאיר לעצמכם מזכרת מחתונה מלכותית, שלא נופלת מזו של שלגייה או סינדרלה.

עדן - פיירי טייל - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
עדן - פיירי טייל - מפה והוראות הגעה
התמר 39, בית שיקמה

0 המלצות וחוות דעת על עדן - פיירי טייל

0.00