מפת פיל לרנר phil-lerner
Loading...
הצג טלפון שדרות ירושלים 92 שדרות ירושלים 92, קריית ים
המלץ עלינו

פיל לרנר phil-lerner // תקליטנים בקריית ים

פיל לרנר phil-lerner להרגיש את הקליק

אחד החלקים החשובים ביותר בבחירת התקליטן המתאים לכם לחתונה שלכם מבין המון תקליטנים מקצועיים הוא הכימיה שנוצרת ביניכם. כלומר, ברגע שאתם נפגשים מומלץ לבדוק האם הוא מבין מהו הסגנון המוסיקלי שאתם רוצים שינוגן בחתונה שלכם. פיל לרנר phil-lerner ניחן ברגישות הדרושה בשביל להבין את הרצונות של הזוגות המאושרים ולא פחות חשוב מכך, להרגיש גם את מצב הרוח של השותפים לחגיגה ולדעת איך להקים אותם מהכיסאות הישר אל רחבת הריקודים, במטרה שישמחו בעצמם וישמחו גם את הנשואים הטריים. את הקליק עם פיל לרנר phil-lerner תוכלו להרגיש בבירור כבר מתחילת הדרך ועל כך יעידו גם כל הזוגות שכבר הספיקו ליהנות ממוסיקה איכותית בחתונות שלהם.

למה פיל לרנר phil-lerner?

אם אתם תוהים למה עדיף לכם לבחור את על פני תקליטנים אופציונליים אחרים, אז את התשובה הטובה ביותר תקבלו כבר במהלך הפגישה הראשונה. אבל רצינו לתת לכם טעימה קטנה ולהסביר, שמדובר על אחד התקליטנים המנוסים ביותר מבין תקליטני החתונות ושזוגות רבים, שכבר נהנו מהמקצועיות שלו בחתונות שלהם יוכלו להמליץ לכם עליו בחום. ההערכה של פיל לרנר phil-lerner למוסיקה נראית באופן מוחשי בכל אירוע מחדש ואתם תוכלו להיות בטוחים, שגם אתם והאורחים בחתונה שלכם תוכלו להרגיש אותה דרך הרגליים שלכם בגלל שפשוט לא תצליחו להפסיק לרקוד עד סוף החתונה.

פיל לרנר phil-lerner הדגש על התקליטן

כשמוזמנים מגיעים לחתונה, הם מצפים לקבל אוכל טוב ומוסיקה איכותית. על האוכל אחראית חברת ההסעדה, אולם על המוסיקה אחראים תקליטנים, שצריכים להיות טובים באופן יוצא מן הכלל. פיל לרנר phil-lerner יודע כיצד לשלב בין השירים הנכונים בזמן הנכון כדי ליצור את האווירה המושלמת בשביל היום הגדול שלכם וכיצד להרקיד את אחרון החוגגים עד סוף האירוע. עם פיל לרנר phil-lerner תקבלו יותר מאשר תקליטן מקצועי, אלא גם תקליטן, שיודע איך ללוות את הזוג המאוהב עד היום המשמעותי שלהם ולאפשר להם להיות חתן וכלת האירוע לאורך כל האירוע.
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי