אודות פסגת האלכוהול

מה מציעים לכם בפסגת האלכוהול?

פסגת האלכוהול מציע לכם שירות של בר אקטיבי, בזכותו ניתן לשדרג את החתונה שלכם ולהפוך אותה לאירוע בלתי נשכח. בפסגת האלכוהול מועסק צוות מלצרים אדיב במיוחד, שיבוא אל החתונה\האירוע שלכם עם חיוך גדול ומצב רוח מרומם ויעזור להעצים את החוויה של חגיגת האהבה שלכם. המלצרים של פסגת האלכוהול יעברו בין האורחים בחתונה ויציעו להם משקאות שונים מהבר וכך הם יביאו את הבר אל רחבת הריקודים במקום שהרוקדים יעזבו את הרחבה כדי לשתות. בנוסף, בפסגת האלכוהול תוכלו לבחור גם סוגים שונים של ברים וכל שעליכם\שאתם צריכים לעשות הוא לבחור איזה אתם רוצים.

פסגת האלכוהול חופשי על הבר

מכירים את האירועים האלה, בהם האורחים עומדים בתור וממתינים למשקאות שלהם במקום לרקוד? עם פסגת האלכוהול תוכלו להיות בטוחים שזה לא יקרה באירוע שלכם! פסגת האלכוהול מציעים לכם את האפשרות של בר אקטיבי, באמצעותו המוזמנים שלכם יוכלו ליהנות משתייה מכל הסוגים, שיגיעו אליהם על ידי מלצרים אדיבים לכל מקום שבו הם יהיו, כולל רחבת הריקודים. המלצרים של פסגת האלכוהול אף יציעו מיוזמתם משקאות מכל בסוגים לרוקדים על הרחבה בשביל לצנן אותם לאורך שלב הריקודים ופשוט לעזור להם להשתחרר. הבר האקטיבי של פסגת האלכוהול ישדרג את האירוע שלכם וישאיר את האורחים שלכם באווירה של חגיגות לאורך כל האירוע.

הבר האקטיבי של פסגת האלכוהול

בפסגת האלכוהול מציעים לכם שירות של בר אקטיבי שישדרג לכם את האירוע כולו! צוות המלצרים של פסגת האלכוהול הינו צוות מנוסה עם שמחת החיים הנחוצה בשביל להוסיף לאווירה השמחה ממילא של החתונה שלכם ולהעלות חיוך גדול יותר מהמצופה על פניהם של משתתפי האירוע. פסגת האלכוהול מציעים לכם שירות של בר אקטיבי של שתייה מכל הסוגים, שיוגשו אל האורחים וכך הם יוכלו להמשיך לרקוד להנאתם וגם ליהנות ממשקאות מכל הסוגים בלי לחכות לתורם ליד הבר. הבר האקטיבי של פסגת האלכוהול מציע לכם ולאורחים שלכם את כל סוגי המשקאות, כדי שתוכלו ליהנות ממגוון רחב של משקאות מתחילת האירוע ועד סופו.
פסגת האלכוהול - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
פסגת האלכוהול - מפה והוראות הגעה
יוספטל 16, אשדוד

0 המלצות וחוות דעת על פסגת האלכוהול

0.00