אודות פרדו

פרדו צילום אירועים גדולים מהחיים

מתכננים חתונה גדולה? פרדו הם מומחים בתחום\בענף של צילום אירועים גדולים, בהם מתארחים חוגגים רבים. חשוב להבין, שככל שכמות הנוכחים\המשתתפים גדולה יותר, כך דרוש\נחוץ צוות צילום אירועים גדול ומקצועי יותר, כדי שניתן יהיה לצלם את כל משתתפי האירוע ולתעד את האירוע עצמו מזוויות שונות בכל רגע נתון. בפרדו יוכלו גם לייעץ לכם לגבי מספר הצלמיםהדרוש לכם בהתאם לכמות המשתתפים שלכם ולפי הצורך שלכם בצילומי וידאו וסטילס. אם כן, אם אתם שואפים לחגוג ובגדול, פרדו יוכלו לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר בכל מה שקשור לצילום האירוע\החתונה.

פרדו צילום לאורך כל הדרך

צילום אירועים הוא הרבה מעבר לתיעוד של האירוע עצמו וזוהי הסיבה לכך, שבפרדו מציעים לכם את האפשרות שצלם מקצועי המהווה חלק מצוות הצלמים ילווה אתכם לאורך כל יום החתונה ויתעד גם את ההכנות. צלם של פרדו שילווה אתכם לאורך כל היום יצלם את גודל ההתרגשות והציפייה שלפני האירוע המיוחד שלכם על ידי תיעוד של רגעים קצרים ומשמעותיים לאורך כל היום. בעזרת שירות זה של פרדו יהיה באפשרותכם גם לשתף האחד את השנייה בקורותיכם באותו היום בעזרת תמונות איכותיות\מקצועיות במיוחד שיישארו לכם כמזכרת לשארית חייכם.

פרדו – הבחירה הטבעית

הבחירה בפרדו בשביל צילום אירועים היא בחירה טבעית ומוצלחת במיוחד משום שמדובר בצוות צילום אירועים מקצועי ומנוסה, שיכול לצלם בשבילכם את האירוע המיוחד שלכם במקצועיות ובלי שיהיו מורגשים לאורך האירוע ובלי שיפריעו לחוגגים ליהנות מהאירוע עצמו. הצוות של פרדו מורכב מצלמי אירועים מנוסים ומקצועיים וכמו כן, ציוד הצילום של פרדו הוא מהחדישים והאיכותיים ביותר שאפשר למצוא כיום בשוק. למעשה, התמונות של פרדו מדברות בעד עצמן ומוכיחות בקלות את היכולת של פרדו לתעד אירועים גדולים ומשמעותיים במקצועיות הדרושה לאירועים מסוג זה ולספק את התמונות האיכותיות, עבורן אתם משלמים.

פרדו - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
פרדו - מפה והוראות הגעה
, הרצליה

0 המלצות וחוות דעת על פרדו

0.00