אודות קונספט בר

קונספט בר מבינים את ההבדל

בקונספט בר מבינים היטב את ההבדל בין בר אקטיבי לבין בר סטנדרטי ולכן הבר האקטיבי של קונספט בר הוא מהמומלצים ביותר מבין ספקי השירות השונים. הצוות של קונספט בר יהווה חלק בלתי נפרד מהאווירה השמחה של האירוע, כשהמלצרים יעברו בין האורחים ויציעו להם משקאות מסוגים שונים, בשביל לספק את המשקאות הרצויים לכל אחד ואחד ממשתתפי האירוע לכל אורכו בעודם יושבים ליד השולחן או רוקדים על הרחבה. עם שירות מפנק במיוחד, קונספט בר יהפכו את האירוע שלכם למשמח ובלתי נשכח, עליו ידברו עוד זמן רב.

קונספט בר <לחגוג בלי הפסקה

אחת האטרקציות המבוקשות ביותר כיום לחתונות הוא בר אקטיבי, מפני שידוע, שיין משמח לבב אנוש! והבר האקטיבי של קונספט בר הוא מהמומלצים ביותר, בעיקר בזכות תפריט המשקאות העשיר והודות לצוות המלצרים המקצועי והשירותי של קונספט בר, שיודעים איך להשתלב בתוך האירוע ולהוסיף את האפקט הייחודי שלהם, שמעצים את האווירה השמחה עוד יותר ותורם לחגיגה. מתחילת אירוע ועד סופו, תוכלו ליהנות מסוגי שתייה שונים שיוסיפו להגיע ללא הרף ולשמח אתכם ואת שאר החוגגים וכך תוכלו לשמור על הרצף של האירוע ולהמשיך לרקוד ולשמוח בלי לעצור להפסקות שתייה.

אל תתפשרו על פחות מקונספט בר!

אם אתם רוצים בר אקטיבי באמת, קונספט בר הם התשובה בשבילכם! שירות הבר האקטיבי של קונספט בר יספק לכם שתייה מגוונת לכל אורך החתונה עם צוות מלצרים, שיגישו לכם ולאורחים שלכם את המשקאות הרצויים לכל מקום ברחבי הגן או אולם האירועים. האופציה לקבל שתייה מכל הסוגים גם לרחבת הריקודים נותנת לחוגגים את האפשרות להמשיך ולרקוד בלי לגשת אל הבר וליהנות מהמשכיות לכל אורך האירוע בלי לעצור. כמו כן, באפשרותכם להמין גם ברים מסוגים נוספים, עליהם אתם יכולים לברר ישירות מול קונספט בר ולכן, אם אתם רוצים בר אקטיבי לחתונה שלכם, אל תתפשרו על פחות מקונספט בר!
קונספט בר - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
קונספט בר - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על קונספט בר

0.00