אודות רועי גיא

רועי גיא צילום אירועים גדולים מהחיים

מתכננים אירוע גדול? רועי גיא הם מומחים בתחום\בענף של צילום אירועים גדולים, בהם מתארחים חוגגים רבים. חשוב להבין, שככל שכמות הנוכחים\המשתתפים גדולה יותר, כך דרוש\נחוץ צוות צילום אירועים גדול ומקצועי יותר, כדי שיוכל לצלם את כל משתתפי האירוע ולתעד את האירוע עצמו מזוויות שונות בכל זמן נתון. ברועי גיא ישמחו גם להמליץ לכם לגבי מספר הצלמיםהנחוץ לכם בהתאם לכמות המשתתפים שלכם ובהתאם לצורך שלכם בצילומי וידאו וסטילס. אם כן, אם אתם שואפים לחגוג ובגדול, רועי גיא יוכלו לתת לכם את המענה הטוב ביותר בכל מה שקשור לצילום האירוע\החתונה.

רועי גיא צילום לאורך כל הדרך

צילום אירועים הוא הרבה מעבר לתיעוד של האירוע עצמו וזוהי הסיבה לכך, שברועי גיא מציעים לכם את האופציה שצלם מקצועי מתוך צוות הצלמים ילווה אתכם לאורכו של כל יום החתונה ויתעד גם את ההכנות. צלם של רועי גיא שילווה אתכם לאורך כל היום יצלם את גודל ההתרגשות והציפייה שלפני האירוע המשמח שלכם באמצעות צילום של רגעים קצרים ומשמעותיים לאורך כל היום. בעזרת שירות זה של רועי גיא תוכלו גם לשתף האחד את השנייה בקורותיכם באותו היום בעזרת תמונות איכותיות\מקצועיות במיוחד שיישארו לכם כמזכרת לשארית חייכם.

רועי גיא – הבחירה הטבעית

הבחירה ברועי גיא בשביל צילום אירועים היא בחירה טבעית ומוצלחת במיוחד מפני שמדובר בצוות צילום אירועים מקצועי ומנוסה, שיכול לתעד בשבילכם את האירוע המיוחד שלכם במקצועיות ובלי שיהיו מורגשים במהלך האירוע ובלי שיפריעו לחוגגים ליהנות מהאירוע עצמו. הצוות של רועי גיא מורכב מצלמי אירועים מנוסים ומקצועיים ובנוסף, ציוד הצילום של רועי גיא הוא מהחדישים והאיכותיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. למעשה, התוצאות הסופיות של רועי גיא מדברות בעד עצמן ומוכיחות בקלות את יכולתם של רועי גיא לתעד אירועים גדולים וחשובים במקצועיות הנחוצה לאירועים מסוג זה ולספק את התמונות המקצועיות, להן אתם מצפים.

רועי גיא - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
רועי גיא - מפה והוראות הגעה
, רמת גן

0 המלצות וחוות דעת על רועי גיא

0.00