אודות ריבר אקספרס

ריבר אקספרס מדויקים לחתונה שלכם

ריבר אקספרס היא חברת קייטרינג עם ניסיון רב בהסעדה באירועים מרובי משתתפים בכלל ובחתונות בפרט. עם ריבר אקספרס תוכלו להיות בטוחים, שהאורחים בחתונה שלכם ייצאו מרוצים הן מהמאכלים והן מהשירות האדיב שקיבלו מהצוות של ריבר אקספרס. התפריט העשיר, הטריות של המאכלים השונים והשירות האדיב הם אלו, שיישארו צרובים בזיכרונם של משתתפי האירוע שלכם ויהפכו את החתונה שלכם לחוויה קולינרית בלתי נשכחת. ריבר אקספרס מזמינים אתכם ליהנות מארוחת טעימות של מגוון המנות, המוצעות על ידם, מביניהן תוכלו לבחור את המנות, שברצונכם להגיש באירוע שלכם להנאתכם ולהנאת האורחים שלכם.

ריבר אקספרס קייטרינג בלתי רגיל

אם אתם מתכננים חתונה בלתי רגילה, אתם זקוקים גם לקייטרינג בלתי רגיל! ריבר אקספרס הם חברת קייטרינג לא רגילה, שמציעה לכם תפריט שונה מכל מה שהספקתם להכיר ולטעום עד היום. הייחודיות של ריבר אקספרס לא באה לידי ביטוי רק במנות הייחודיות שלהם, אלא גם בצורת ההגשה וגם בשירות יוצא הדופן שלהם. בריבר אקספרס יציעו לכם מאכלים טריים, שמורכבים מחומרי גלם איכותיים בלבד, שיהפכו כל מנה לטעימה במיוחד. עם ריבר אקספרס תוכלו להיות בטוחים, שכל נושא האוכל מאורגן כמו שצריך ושאתם יכולים להיות רגועים במהלך האירוע המיוחד שלכם ולהתרכז במה שחשוב לכם באמת.

ריבר אקספרס אוכל טוב לאירוע מוצלח

כדי להפוך חתונה למוצלחת במיוחד, חשוב להזמין קייטרינג מוצלח במיוחד! ריבר אקספרס מזמינים אתכם ליהנות מהייחודיות שלהם, המתבטאת בתפריט המגוון ובמאכלים הטעימים, אותם הם יציעו לקהל הסועדים באירוע המיוחד שלכם. המנות של ריבר אקספרס מוגשות באופן כזה, שאף אחד לא יוכל להתעלם ולוותר על טעימה מהן וזאת, הודות למודעות של ריבר אקספרס לחשיבות המראה של האוכל המוגש. כמו כן, הצוות של ריבר אקספרס יעניק לכם ולמשתתפי האירוע שלכם שירות באיכות גבוהה במיוחד, משום שבריבר אקספרס מודעים גם לחשיבות של שירות מקצועי ולכן לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.
ריבר אקספרס - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
ריבר אקספרס - מפה והוראות הגעה
הרצל 5, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על ריבר אקספרס

0.00