אודות שאנטל
שאנטל שמלות כלה - עבורך ולמענך

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום לו היא חיכתה שנים רבות כל כך, זהו יום בעל משמעות גדולה במיוחד וזוהי גם הזדמנות נהדרת בשביל להתפנק. למעשה, זהו הזמן לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בשאנטל ידאגו לפנק אותך ולתת לך את התחושה הייחודית, השמורה ליום החתונה בלבד ולהשתתף אתך בהתרגשות והציפייה שלך לקראת הטקס המרגש. למעשה, הפינוק יחל כבר בשלב המדידות, במהלכו תוכלי להתחיל להבין את מה שמצפה לך ביום הגדול שלך ויעזרו לך להתאים לעצמך את שמלת הכלולות שלך מתוך מבחר גדול של שמלות כלה, בשביל שיהיה באפשרותך להתחיל להרכיב את כל החלקים של המראה הכללי שלך ליום החתונה.

שאנטל להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום משמעותי ביותר בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מחכה במשך שנים רבות והוא מהווה את תחילת חיי הנישואין שלה ותחילת דרכה של משפחה חדשה שנוצרת. בשאנטל יודעים את המשמעות הגדולה של יום חשוב זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לקראת יומה המרגש. בשאנטל יהיה באפשרותך למצוא שמלות כלה בעיצובים שונים ומיוחדים, מהן תוכלי לבחור את המתאימה לך יותר מכולן על פי מבנה גופך ובהתאם לטעמך האישי בשביל שתוכלי ליהנות מהתקופה שלפני החתונה ולהיראות נפלא ולהרגיש נהדר באחד הימים המשמעותיים ביותר בימי חייך.

שאנטל משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום משמעותי, בו מתחילה להיבנות משפחה טרייה בחגיגה עצומה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נפלאה להרגיש טוב כמו שטרם הרגשת מעולם! בשאנטל מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בסגנונות שונים ומקוריים עם האפשרות לבצע את התיקונים הדרושים במקום כדי שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה שלך בלי שתיאלצי להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורך לקראת היום המרגש שלך. אם כך, אם את מחפשת לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לשאנטל ותתרשמי משמלות הכלה של שאנטל ותבחרי לעצמך את המתאימה לך.
שאנטל - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
שאנטל - מפה והוראות הגעה
הגיבורים 80, חדרה

0 המלצות וחוות דעת על שאנטל

0.00