אודות שי-לי עוזיאל צלם

כשניסיון ויצירתיות אינסופית נפגשים באדם אחד

שי-לי מצלם אירועים כבר משנת 2001 ובעל ניסיון רב במגוון רחב של תחומי צילום. כבוגר המגמה לאומנות ועיצוב בבצלאל, שי-לי רואה בצילום לא רק מקצוע אלא גם אומנות ויצירה לכל דבר, ואפשר לראות את התשוקה שלו לצילום מהרגע הראשון שפוגשים אותו. ההצלחה והכישרון בצילום הפכו את שי-לי לצלם הבית של מספר אולמות אירועים איכותיים ומובילים בתל אביב, למרות שהוא ישמח להגיע לכל מקום בארץ כדי לצלם זוגות מאורסים ושלל אירועים שמחים אחרים.

תיעוד כל הפרטים הקטנים והמרגשים בכל אירוע

אירועי שמחה מכילים מאות מיליוני תצורות של יופי הבאות לידי ביטוי במפגשים מרגשים, פנים מרתקות, רחובות סואנים, חללים מהודרים ועוד. ניסיונו הרב של שי-לי והעין החדה שלו מאפשרים לו לזהות וללכוד בעין המצלמה את כל אותם רגעים של יופי ולהנציח אותם לעד בצורה מרתקת וייחודית רק לו.

הרבה מעבר לאלבומי חתונה סטנדרטיים

בשונה מצלמים רבים אחרים, שי-לי בונה אתר פרטי לכל זוג ולכל אירוע, וזאת בנוסף לאלבומי החתונה הדיגיטליים והקלאסיים אותם הוא מספק. האתר הפרטי מכיל את כל התמונות המעולות מהאירוע, סרטונים קצרים ועיצוב אישי ומיוחד, ובעזרתו כל אחד יכול לצפות ולהוריד את תמונות האירוע.

לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ והצעת מחיר מותאמת אישית, צרו קשר עם שי-לי עוד היום!

שי-לי עוזיאל צלם - גלריית תמונות

שי-לי עוזיאל - חבילת צילום איכותית במיוחד במחיר מבצע

צלם סטילס, צלם וידאו, עריכת קליפ היילייטס לחתונה, חבילת אלבומי חתונה ועוד מגוון פינוקים ב-8000 ש"ח בלבד לגולשי פורטל חתן כלה!
8000 ₪ 9000 ₪
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
שי-לי עוזיאל צלם - מפה והוראות הגעה
שדרות בן גוריון 79, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על שי-לי עוזיאל צלם

0.00