אודות שי אשכנזי

שי אשכנזי לחוות את החתונה מחדש

החתונה היא אחד האירועים המשמעותיים בחייו של כל זוג ולכן גם רוב הזוגות בוחרים להשקיע בה משאבים רבים של זמן, מחשבה וכסף. אם כן, מן הראוי גם שתהיה האפשרות לשמור מזכרות ממנה למשך שנים רבות ואת זאת ניתן לעשות באמצעות צילום אירועים מקצועי. שי אשכנזי יוכלו להצמיד לכם צוות של צלמים, אשר יתעדו את האירוע המרגש שלכם לכל אורכו מזוויות שונות וכך תוכלו לגלות חלקים שכלל לא זכיתם לראות במהלך החתונה ולהיזכר ברגעים מצחיקים שחוויתם ואתם עשויים לשכוח עם הזמן. לשי אשכנזי ניסיון רב בצילום אירועים באופן כללי וצילום חתונות בפרט.

שי אשכנזי מקצוענים בתיעוד

אם אתם רוצים צוות צילום אירועים מקצועי, שי אשכנזי הם הפתרון שלכם! הצלמים של שי אשכנזי יודעים איך לתעד את הרגעים הייחודיים בכל אירוע ואיך ליצור בשבילכם את המזכרת הטובה ביותר מהאירוע המשמח שלכם. חשוב לדעת, שעל צילום אירועים להיות מקצועי כדי להנציח את האווירה גם בתנאים המאתגרים של תאורה משתנה ושל הצורך לצלם כמות גדולה של אנשים במהלך אירוע אחד. שי אשכנזי מזמינים אתכם להתרשם מהמקצועיות שלהם וליהנות מצילום של האירוע שלכם בעזרת הציוד המקצועי ביותר, שיפיק עבורכם תמונות איכותיות במיוחד שיישארו אתכם למשך שנים רבות.

שי אשכנזי להיות עם ולהרגיש בלי

חלק מהמקצועיות של צלמי אירועים באה לידי ביטוי בכך, שהצלמים מצליחים לתפוס בעדשת המצלמה את החלקים\הרגעים המיוחדים ביותר באירוע בלי להפריע למהלכו ובלי לגרום למשתתפיםלחוגגים בו להתנהג אחרת וליהנות פחות. בשי אשכנזי יודעים זאת ומציעים לכם אפשרות של צילום אירועים על ידי צוות צלמים מקצועיים ומנוסים בתחום של צילום אירועים, אשר מבינים את החשיבות של התיעוד מהצד של האירוע. הצלמים של שי אשכנזי מצוידים בציוד הצילום המקצועי ביותר, שיוכל להפיק עבורכם תמונות מחמיאות במיוחד מהאירוע המרגש שלכם. בשי אשכנזי תוכלו לשכור את שירותיהם של צלמי וידאו וסטילס על פי בחירתכם וכך להעשיר את התמונות שתקבלו מהאירוע.
שי אשכנזי - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
שי אשכנזי - מפה והוראות הגעה
, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על שי אשכנזי

0.00