מפת סטודיו שלומית פדידה איפור ושיער לכלות
Loading...
הצג טלפון הרצל 94 הרצל 94, ראשון לציון
המלץ עלינו

סטודיו שלומית פדידה איפור ושיער לכלות // איפור כלות בראשון לציון

 

סטודיו לאיפור כלות שלומית פדידה מעוצב באווירה רומנטית ונעימה. בסטודיו הושקעה מחשבה מרובה על כל הפרטים, החל מתאורה ועד לריהוט. ואכן, לקוחות רבות מעידות שברגע שנכנסים לסטודיו מרגישים רוגע ובטחון, דבר שבעינינו הוא חשוב מאוד ביום חשוב שכזה.

אצלנו כל כלה מקבלת יחס אישי, המון הקשבה לרצונות הכלה, והתוצאה היא של כוכבת. דברים אלו הם המייחדים כל כך את סטודיו שלומית פדידה איפור כלות. אצלנו, הכלות לא יוצאות עשויות, אלא כלות שפשוט נראות טוב, טבעי ונכון.

צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי