אודות שר המשקאות

מה מציעים לכם בשר המשקאות?

שר המשקאות מציע לכם שירות של בר אקטיבי, בעזרתו אפשר לשדרג את החתונה שלכם ולהפוך אותה לחתונה בלתי נשכחת. בשר המשקאות מעסיקים צוות מלצרים שמח במיוחד, שיבוא אל החתונה\האירוע שלכם עם חיוך גדול ומצב רוח טוב ויעזור להעצים את החוויה של חגיגת האהבה שלכם. המלצרים של שר המשקאות יעברו בין המשתתפים באירוע ויציעו להם משקאות שונים מהבר וכך הם יביאו את הבר אל רחבת הריקודים במקום שהרוקדים ייאלצו לעזוב את הרחבה כדי לשתות. נוסף על כך, בשר המשקאות ניתן לבחור גם סוגים שונים של ברים וכל שעליכם\שאתם צריכים לעשות הוא לבחור איזה אתם רוצים.

שר המשקאות חופשי על הבר

מכירים את האירועים האלה, שהאורחים עומדים בתור וממתינים למשקאות שלהם במקום לרקוד? עם שר המשקאות תוכלו להיות בטוחים שזה לא יקרה בחתונה שלכם! שר המשקאות מציעים לכם את האפשרות של בר אקטיבי, בעזרתו האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממשקאות מכל הסוגים, שיגיעו אליהם על ידי מלצרים מקצועיים לכל מקום שבו הם יהיו, כולל רחבת הריקודים. המלצרים של שר המשקאות גם יציעו מיוזמתם משקאות שונים לרוקדים על רחבת הריקודים במטרה לצנן אותם במהלך הריקודים ופשוט לעזור להם להשתחרר. הבר האקטיבי של שר המשקאות ישדרג את החתונה שלכם וישאיר את האורחים שלכם באווירה של חגיגות לאורך כל האירוע.

הבר האקטיבי של שר המשקאות

בשר המשקאות מציעים לכם שירות של בר אקטיבי שישדרג לכם את האירוע כולו! צוות המלצרים של שר המשקאות הינו צוות מיומן עם שמחת החיים הנחוצה כדי להוסיף לאווירה השמחה ממילא של החתונה שלכם ולהעלות חיוך גדול יותר מהמצופה על פניהם של החוגגים. שר המשקאות מציעים לכם שירות של בר אקטיבי של משקאות מכל הסוגים, שיוגשו אל האורחים וכך יהיה באפשרותם להמשיך לרקוד להנאתם וגם ליהנות משתייה מכל הסוגים בלי לחכות לתורם ליד הבר. הבר האקטיבי של שר המשקאות מציע לכם ולאורחים שלכם את כל סוגי המשקאות, כדי שתוכלו ליהנות משפע של משקאות לאורך כל האירוע.
שר המשקאות - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
שר המשקאות - מפה והוראות הגעה
שלבים 4, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על שר המשקאות

0.00