אודות תמרה - חוף התמרים

תמרה - חוף התמרים התפאורה שעושה את ההבדל

אולמות אירועים הם הרבה מעבר לסתם מקום לחגוג בו! מדובר על מקום, שמתווה את האווירה של האירוע ויש לו השפעה מכרעת על התחושה הכללית בו לאורך כל האירוע. תמרה - חוף התמרים הוא אולם אירועים מיוחד באופן יוצא מגדר הרגיל עם עיצוב יוקרתי במיוחד, שיהפוך את החתונה שלכם לייחודית ושמחה. בתמרה - חוף התמרים יודעים איך להפוך כל אירוע למרגש במיוחד בזכות העיצוב המוקפד ובזכות השירות הניתן על ידי צוות המקום. בתמרה - חוף התמרים יציעו לכם אולם גדול, בו תוכלו לחגוג עם כל יקיריכם ולחוש את האווירה הייחודית כל כך של המקום.

תמרה - חוף התמרים שירות ברמה אחרת

אולמות אירועים רבים מציעים לנישאים בהם מקום יפה להתחתן בו, אך בתמרה - חוף התמרים תרגישו, שאתם לא סתם עוד אירוע שמתקיים בו, אלא תקבלו יחס אישי מצוות מקצועי ומנוסה, שישמח לעזור לכם גם לתכנן את האירוע עד אחרום הפרטים שלה כולל המלצות על אנשי מקצוע חיצוניים כגון תקליטנים וכדומה, וילווה אתכם כל הדרך אל החופה. בתמרה - חוף התמרים מקבלים בברכה אטרקציות שונות, שיעזרו לכם לשדרג את החתונה שלכם ולהפוך אותה אותה לחתונת החלומות שלכם בתוך אולם מעוצב ברמה גבוהה ועם רמת שירות, שעולה על כל הציפיות שלכם.

תמרה - חוף התמרים חושבים על הפרטים הקטנים

אולמות אירועים נדרשים לחשוב על הפרטים הקטנים, שיהפכו את האירועים הנערכים אצלם למוצלחים ומאורגנים. בתמרה - חוף התמרים כבר חשבו על כל הפרטים ומתוך הניסיון העשיר שלהם באירוח אירועים מכל הסוגים, יוכלו להציע לכם פתרונות לכל צורך שיעלה מהשטח. לדוגמה, בסמוך לתמרה - חוף התמרים תוכלו למצוא שפע של מקומות חנייה בשביל האורחים המגיעים ברכביהם הפרטיים וכמו כן, גם כניסה מזמינה ונוחה לא פחות אל האולם עצמו. גם למתחתנים בעונת החורף, תמרה - חוף התמרים מציע חופה פנימית, בה תוכלו לקיים טקס חופה וקידושין בימים גשומים. בחדר סמוך לאולם יתאפשר לכם לשבת ביחד וליהנות בעצמכם מהאוכל המוגש לאורחי האירוע שלכם ולהרגיש את האינטימיות הנחוצה לנשואים טריים.
תמרה - חוף התמרים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
תמרה - חוף התמרים - מפה והוראות הגעה
שפת הים ת.ד.2192, עכו

0 המלצות וחוות דעת על תמרה - חוף התמרים

0.00