אודות אולפני ראשון

אולפני ראשון לחוות את החתונה מחדש

החתונה היא אחד האירועים החשובים בחייו של כל זוג ולכן גם מושקעים בה משאבים רבים של זמן, מחשבה וכסף. אם כן, מן הראוי גם שיהיה באפשרותכם לשמור מזכרות ממנה למשך שנים רבות ואת זה ניתן לעשות בעזרת צילום אירועים מקצועי. אולפני ראשון יוכלו להצמיד לכם צוות של צלמים, אשר יתעדו את האירוע החשוב שלכם לכל אורכו מזוויות שונות וכך תוכלו לגלות פרטים שכלל לא זכיתם לראות לאורך האירוע ולהיזכר ברגעים משמחים שחוויתם ואתם עשויים לשכוח עם הזמן. לאולפני ראשון ניסיון רב בצילום אירועים בכלל וצילום חתונות בפרט.

אולפני ראשון מקצוענים בתיעוד

אם אתם מחפשים צוות צילום אירועים מקצועי, אולפני ראשון הם הפתרון שלכם! הצלמים של אולפני ראשון יודעים כיצד לתעד את הרגעים הייחודיים בכל אירוע ואיך ליצור עבורכם את המזכרת הטובה ביותר מהאירוע המשמח שלכם. חשוב להבין, שעל צילום אירועים להיות מקצועי בשביל להנציח את האווירה גם בתנאים הקשים של תאורה משתנה ושל הצורך לתעד כמות גדולה של אנשים במהלך אירוע אחד. אולפני ראשון מזמינים אתכם לראות בעצמכם את שלהם וליהנות מצילום של האירוע שלכם בעזרת הציוד החדשני ביותר, שיפיק עבורכם תמונות איכותיות במיוחד שיישארו אתכם למשך שארית חייכם.

אולפני ראשון להיות עם ולהרגיש בלי

חלק מהמקצועיות של צלמי אירועים מתבטאת בזה, שהצלמים מצליחים לתעד את החלקים\הרגעים המיוחדים ביותר באירוע בלי להפריע לו ובלי לגרום למשתתפיםלחוגגים בו להתנהג אחרת וליהנות פחות. באולפני ראשון יודעים את זה ומציעים לכם שירות של צילום אירועים על ידי צוות צלמים מקצועיים ומנוסים בתחום של צילום אירועים, אשר מבינים את החשיבות של התיעוד מהצד של האירוע. הצלמים של אולפני ראשון מצוידים בציוד הצילום החדשני ביותר, שיוכל להעניק לכם תמונות מחמיאות במיוחד מהאירוע המיוחד שלכם. באולפני ראשון תוכלו לשכור את שירותיהם של צלמי וידאו וסטילס על פי בחירתכם וכך להעשיר את המזכרת שתקבלו מהאירוע.
אולפני ראשון - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
אולפני ראשון - מפה והוראות הגעה
ז'בוטינסקי 59, ראשון לציון

1 המלצות וחוות דעת על אולפני ראשון

1.00
תומר
חגגנו אירוע ברית באולם אירועים בראשון לציון ולהפתעתנו הגיע צלם אחד שעשה גם וידאו וגם תמונות . המון תמונות היו חסרות במיוחד מהחיתוך . לסנדק לא הייתה אפילו תמונה אחת. כמעט כל טקס החיתוך לא מופיע בתמונות מאחר והוא היה עסוק עם הוידאו. עד שאנחנו לא יצרנו קשר עם משרדם לאחר כחודש מהאירוע החומרים לא היו מוכנים. וגם כשקיבלנו אותם הוידאו היה באיכות גרועה . יש לציין ששילמנו סכום של 1500 ש"ח והגיע רק צלם אחד. לא מומלצים בכלל איכות גרועה של צילומים.
תאריך האירוע 21/05/2017