אודות גושן אירועים

גושן אירועים עמוק בלב

אם עמוק בלבכם, תמיד חלמתם על גני אירועים בשביל החתונה שלכם, גושן אירועים הוא גן האירועים האולטימטיבי בשבילכם! גושן אירועים הוא גן אירועים עם אווירה טבעית במיוחד לצד כל היתרונות של הקדמה והטכנולוגיה. כלומר, בזמן שאתם נהנים מהאוויר הפתוח של גן האירועים, תוכלו גם ליהנות מתאורה רומנטית, מזון ערב לחיך ומשקאות מכל הסוגים והמינים. בגושן אירועים תוכלו לציין את האירוע המשמעותי תחת כיפת השמיים תוך כדי שמירה על תחושת האינטימיות שלכם ושל האורחים שלכם. אז אם אתם רוצים חתונה בגן אירועים קסום במיוחד, גושן אירועים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

גושן אירועים תפאורה לחתונה

אחד החלקים המשמעותיים ביותר של חתונה הוא התפאורה, המעצבת את האווירה של האירוע. זוהי הסיבה העיקרית לכך, שזוגות רבים מעדיפים גני אירועים על פני אולמות אירועים, מפוארים ככל שיהיו. בסופו של דבר, לגני אירועים יש את היתרון של סביבה טבעית ופתוחה! בגושן אירועים תוכלו ליהנות מיתרון זה כמו גם מצוות מקצועי בעל ניסיון רב בתכנון אירועים מכל הסוגים, שיוכל לייעץ לכם איך לתכנן את החתונה שלכם לפרטי פרטים. כמו כן, בגושן אירועים יציעו לכם תפריט עשיר, ממנו תוכלו לטעום ולהחליט אילו הן המנות הרצויות לכם לצורך הגשה למוזמנים שלכם.

גושן אירועים לחזור אחורה בזמן

חתונות בחיק הטבע היו נהוגות לפני שנים רבות וכיום, כשהקידמה משתלטת על חיינו, ישנו רצון עז לחזור אחורה בזמן וזוגות רבים לקראת נישואיהם בוחרים גני אירועים כדי לערוך בהם את חתונותיהם במטרה ליהנות מהרוגע של הטבע. גושן אירועים הוא גן אירועים מושקע במיוחד, בו יהיה באפשרותכם להינשא בחיק הטבע ולהיות בטוחים, שכל מה שאתם זקוקים לו יהיה מוכן עבורכם בשביל שתוכלו ליהנות מאירוע מיוחד במקום מיוחד. הזוגות המאושרים, שכבר התחתנו בגושן אירועים יוכלו לספר לכם על איכות השירות של גושן אירועים ועל ההצלחה הגדולה של חתונות שם.
גושן אירועים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
גושן אירועים - מפה והוראות הגעה
גוטהילף שרה ושמואל, רחובות

1 המלצות וחוות דעת על גושן אירועים

3.00
איילה סבאג
אל תתקרבו!!האולם אומנם יפה אבל השירות זוועה!!מההתחלה כבר הביאו מנות בקמצנות נוראית כמו דוגמית מכל צלחת אם זה היה שתיים מהאורחים שהתלוננו עוד היינו שותקים אבל 70% מהאורחים של האירוע שלנו התלוננו,בקשו כוסות תוספת של לחם וסלטים ולא הביאו חלק מהאורחים נכנסו למטבח להביא לעצמם מים אחרי תחנונים למלצרים שיביאו,לא היה מספיק כוסות והמלצרים ניסו להעיף אותנו מ23:00 כבר הרימו כיסאות וכיבו את האורות..היחס של המלצרים לאנשים דוחה "כבר קבלת כבר הבאתי לך..." "תזיזו אתזה בבקשה אנחנו רוצים להרים פה"..גם בעל האולם אמר שיפרגן וגם יביא כמה סוגי קינוחים שמשלמים עליהם והביא רק סוג אחד של קינוח,רב המלצרים האיץ באמא שלי כל האירוע שיאללה יגמרו אותו כבר..האוכל גם לא היה משהו..בקיצור זוועה אל תתקרבו מלא אנשים אחרי האירוע "ניצלו" ממש כי רצו לעשות שם גם את האירוע שלהם..אני בתור כלה בקשתי שיביאו לי מים כוס אחת ולא הביאו חיכיתי מלא זמן..בקיצור ממש מאוכזבת!!גם כשאמרנו להם הם לא נתנו פיצוי עלזה דרשו את המחיר המלא..קמצנים!!מזל שאנשים מהאירוע שלנו לפחות ידעו לא להתקרב לאולם הזה
תאריך האירוע 05/12/2018