אודות דנה אביב
דנה אביב שמלות כלה - את לפני כולן

להתפנק כל הדרך לחופה

כאשר כלה מגיעה ליום כלולותיה, זהו יום בעל משמעות גדולה במיוחד וזוהי גם הזדמנות נהדרת בשביל להתפנק. למעשה, זהו הזמן לא רק להיראות כמו נסיכה, אלא גם להרגיש כמו נסיכה! בדנה אביב ידאגו לפנק אותך ולהעניק לך את התחושה המיוחדת, השמורה ליום החתונה בלבד ולהתרגש ביחד אתך לקראת היום המרגש. למעשה, הפינוק יחל כבר בשלב המדידות, במהלכו תוכלי להתחיל לחוש את מה שצפוי לך ביום הגדול שלך וייעצו לך כיצד להתאים לעצמך את שמלת הכלולות שלך מתוך מבחר גדול של שמלות כלה, בשביל שיהיה באפשרותך להתחיל להרכיב את כל החלקים של המראה הכללי שלך ליום חתונתך.

דנה אביב להבין את המשמעות

יום החתונה הוא יום משמעותי במיוחד בחייה של כל אשה. זהו יום, לו היא מחכה במשך תקופה ארוכה והוא מהווה את תחילת חיי הנישואין שלה ותחילת הדרך של משפחה חדשה בהתהוות. בדנה אביב יודעים את המשמעות הרבה של יום מיוחד זה ונהנים להתרגש עם כל כלה לקראת יומה המרגש. בדנה אביב ניתן למצוא שמלות כלה שונות ומיוחדות, מהן תוכלי לבחור את המתאימה לך ביותר על פי מבנה גופך ובהתאם לסגנונך האישי על מנת שתוכלי ליהנות מההכנות לקראת היום המיוחד ולהיראות נהדר ולהרגיש נהדר באחד הימים בעלי המשמעות הגדולה ביותר בימי חייך.

דנה אביב משהו חדש מתחיל

יום החתונה הוא יום מיוחד, בו מתחילה להיבנות משפחה טרייה בחגיגה גדולה של זוגיות ושל אהבה וזוהי הזדמנות נהדרת להרגיש טוב כפי שטרם הרגשת מימייך! בדנה אביב מזמינים אותך להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה בעיצובים שונים וייחודייים עם האפשרות לבצע את התיקונים הדרושים במקום על מנת שתוכלי למצוא לעצמך את השמלה שלך בלי שתצטרכי להתפשר על פחות מהטוב ביותר בשבילך לכובד היום הגדול שלך. אם כך, אם את רוצה לעצמך שמלת כלה מיוחדת, שתתאים לך כמו כפפה ליד, בואי לדנה אביב ותוכלי להתרשם משמלות הכלה של דנה אביב ותבחרי לעצמך את הרצויה לך.
דנה אביב - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
דנה אביב - מפה והוראות הגעה
, חולון

2 המלצות וחוות דעת על דנה אביב

5.00
ג'סי
דברים נדירים בחורה מדהימה!!
תאריך האירוע 02/07/2017
שרון
שמלה מדהימה
תאריך האירוע 02/10/2017