אודות CRAZY BAR

CRAZY BAR הטוב ביותר בשביל החתונה שלכם

רוצים לשדרג את החתונה שלכם? CRAZY BAR יעשו זאת בשבילכם! CRAZY BAR מציעים לכם שירות של בר אקטיבי, הכולל צוות של מלצרים שירותיים במיוחד, שיגישו לאורחים שלכם משקאות מכל הסוגים לאורך כל החתונה שלכם. מלצרים אלו יעברו בין החוגגים וכך הם לא יאלצו לעמוד ליד הבר ולהמתין למשקה הרצוי להם, אלא יוכלו להמשיך לרקוד ולשמח אתכם בלי הפסקה. לCRAZY BAR יש את הניסיון הנחוץ כדי להפוך את החתונה שלכם לשמחה אפילו יותר מהמצופה. הודות לשירות הבר האקטיבי של CRAZY BAR החתונה שלכם תהיה חתונה שאף אחד לא יוכל להפסיק לדבר עליה!

למה CRAZY BAR?

שירות בר אקטיבי של CRAZY BAR הוא המומלץ ביותר בשבילכם. ולמה? מפני שהבר האקטיבי של CRAZY BAR הוא בר פעיל במיוחד. הכוונה היא לכך, שצוות הבר האקטיבי של CRAZY BAR לא ישאיר אף אחד בחתונה שלכם ללא משקה בידו וללא חיוך על פניו לכל אורך האירוע שלכם. לCRAZY BAR צוות מלצרים אדיבים במיוחד, שיודעים לשמוח כמו שצריך בשביל לשמח חתן וכלה וכמובן, גם את משתתפי האירוע! בCRAZY BAR יציעו לכם את כל סוגי המשקאות האהובים עליכם והמלצרים יביאו אותם על מגשים עד לרחבת הריקודים ויאפשרו לרוקדים להמשיך ולרקוד בלי לעצור ולחכות ליד הבר.

אל תתפשרו על פחות מCRAZY BAR!

אם אתם רוצים בר אקטיבי באמת, CRAZY BAR הם הפתרון בשבילכם! שירות הבר האקטיבי של CRAZY BAR יספק לכם תפריט שתייה מגוון לכל אורך האירוע עם צוות מלצרים, שיגישו לכם ולאורחים שלכם את המשקאות המבוקשים לכל מקום ברחבי הגן או אולם האירועים. האפשרות לקבל שתייה מכל הסוגים גם לרחבת הריקודים מאפשרת לחוגגים להמשיך וליהנות בלי להגיע אל הבר וליהנות מהמשכיות לאורך כל האירוע בלי הפסקה. בנוסף, תוכלו להמין גם ברים מסוגים אחרים, עליהם תוכלו לברר ישירות מול CRAZY BAR ולכן, אם אתם צריכים בר אקטיבי בחתונה שלכם, אל תתפשרו על פחות מCRAZY BAR!
CRAZY BAR - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
CRAZY BAR - מפה והוראות הגעה
פתח תקווה, פתח תקווה

0 המלצות וחוות דעת על CRAZY BAR

0.00