מפת Koala-DJs
Loading...
הצג טלפון רח׳ ראול וולנברג 14 רח׳ ראול וולנברג 14, תל אביב
המלץ עלינו

Koala-DJs // תקליטנים בתל אביב

Koala-DJs תקליטנות מקצועית

אחד המרכיבים הקריטיים ביותר בתכנון חתונה הוא בחירת תקליטנים, שיהוו את החלק האחרון של הפאזל ויהפכו את האירוע שלכם לאירוע יוצא מגדר הרגיל, כמו שתמיד חלמתם. למעשה, למוסיקה איכותית יש חלק עיקרי ביצירת האווירה השמחה של כל חתונה ולכן מומלץ לבחור את התקליטן המקצועי ביותר. ואם זה מה שאתם רוצים באירוע שלכם, Koala-DJs הוא התקליטן המושלם בשבילכם! עם שנים של ותק בתחום האירועים בכלל ובתחום החתונות בפרט, Koala-DJs יוכל לחמם לכם את האווירה ולהקפיץ את רחבת הריקודים ליצירת אווירה שמחה במיוחד. אז למה אתם מחכים? פשוט נסו זאת בעצמכם!

Koala-DJs זיכרונות של חתונה

נסו להיזכר בחתונות האחרונות שהתארחתם בהן: מה זכור לכם יותר מכל? בטח את האוכל וללא ספק, גם את המוסיקה והאווירה. אם כן, כפי שאתם הולכים לטעימות בשביל לבחון את התפריט הרצוי לכם, כך מומלץ גם לשים דגש על בחירת תקליטנים לחתונה, שישאירו אתכם ואת השמחים בשמחתכם עם חוויה בלתי נשכחת, כיאה לאירוע, המציין את תחילתה של משפחה חדשה. Koala-DJs מבין עד כמה המוסיקה קריטית להצלחת החתונה ויגיע מצויד עם כל הידע המקצועי הדרוש כדי לרגש ולשמח את הזוג המאושר וכמובן, גם את החוגגים שהגיעו כדי להשתתף בשמחה.

Koala-DJs הדגש על התקליטן

כשאורחים באים לחתונה, הם מצפים שיהיו בה אוכל איכותי ומוסיקה איכותית. על האוכל אחראית חברת הקייטרינג, אבל על המוסיקה אחראים תקליטנים, שעליהם להיות טובים במיוחד. Koala-DJs יודע כיצד לשלב בין השירים המתאימים בזמן הנכון בשביל ליצור את האווירה המושלמת בשביל היום המיוחד שלכם ואיך להרקיד את אחרון המוזמנים עד סוף הערב. עם Koala-DJs תקבלו יותר מאשר תקליטן מנוסה, אלא גם תקליטן, שיודע איך ללוות את הזוג הנרגש עד היום המיוחד שלהם ולאפשר להם להיות חתן וכלת האירוע לאורך כל האירוע.
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי