מפת black and white סושי בר
Loading...
הצג טלפון , ראשון לציון
המלץ עלינו

black and white סושי בר // קייטרינג בראשון לציון

black and white סושי בר מסמר האירוע

מה החלק הכי זכור מחתונות? שמלת הכלה והאוכל! לכן black and white סושי בר מציעים לכם תפריט מגוון וייחודי, ממנו ניתן לבחור את המאכלים הטעימים לכם ביותר. איך? בארוחת טעימות, שבמהלכה תוכלו לנסות את המנות המוצעות על ידי black and white סושי בר לאירועים חשובים כמו חתונות. לידיעתכם, black and white סושי בר היא לא עוד חברת קייטרינג, אלא זוהי חברה שמאמינה שאוכל איכותי הוא בעל השפעה מכרעת על הצלחת החתונה ולכן בblack and white סושי בר יעשו הכל במטרה להשביע את רצונכם ואת הרעב של הסועדים באירוע שלכם עם שפע של אוכל לאורך כל האירוע ועם תפריט מגוון במיוחד.

black and white סושי בר להתרגש מהאוכל

אירועי חתונה הם מרגשים לכשעצמם, אך זה לא אומר, שלא צריך להתרגש גם מהאוכל! כל מנה, כשהיא מוגשת בצורת הגשה מעוררת תיאבון על ידי קייטרינג מקצועי, יכולה להיות מרגשת בפני עצמה ובשילוב עם מגוון רחב של מאכלים ושל אפשרויות בחירה, אפילו עוד יותר! black and white סושי בר מציעים לכם תפריט מגוון ועשיר, ממנו באפשרותכם לבחור את המנות הרצויות לכם ולאפשר גם לאורחים בחתונה שלכם לטעום ולהתרגש מהן. בblack and white סושי בר יבטיחו לכם אוכל טרי ובהגשה מזמינה במיוחד, שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנה ושירות מקצועי, ממנו תוכלו ליהנות לאורך כל הדרך.

black and white סושי בר לבוא רעבים ולצאת שבעים

רוצים לאפשר לאורחים באירוע המשמח שלכם להשביע את רעבונם? גם בblack and white סושי בר רוצים את זה! בblack and white סושי בר שואפים לאפשר לכל אורח בחתונה שלכם לקבל מגוון רחב של מנות מצוינות, מהן יוכל לצאת בסוף החתונה כשהוא שבע וטוב לב. התפריט המגוון של black and white סושי בר יציע לכם אפשרויות בחירה רבות של מנות שונות, כשכולן מוגשות בהגשה ייחודית ומעוררת תיאבון, ממנה אף אורח לא יוכל להתעלם. בנוסף, black and white סושי בר מוכרים גם בזכות השירות המקצועי שלהם וביכולת שלהם לשמח את האורחים באירועים השונים תוך הקפדה על שביעות הרצון של קהל הסועדים. אז אם אתם צריכים קייטרינג לחתונה שלכם, black and white סושי בר הם הבחירה המושלמת!
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

אולמות אירועים

בבואנו לתכנן אירוע, קיימים דברים רבים שעלינו לקחת בחשבון. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האורחים אשר נרצה להזמין לאירוע, הבגדים, האיפור, סוג האוכל אשר נרצה שיוגש וחשוב מהכל – המקום בו ייערך האירוע.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי