אודות ofer-motors

ofer-motors לימוזינה - רכב לחתונה

החתונה היא אחד האירועים המיוחדים ביותר בחיי כל אחד ואחת מאיתנו ולכן היא גם ראויה למחשבה המתבקשת. היות שמדובר באירוע יחיד ומיוחד, זוגות רבים בוחרים להשקיע את מירב מחשבותיהם בכל פרט ופרט, אשר ירכיבו ביחד את חתונת החלומות שלהם. ofer-motors מציעה לכם לשכור מofer-motors לימוזינה – רכב חתונה כדי שתוכלו לפתוח את היום המיוחד שלכם ברכב מפנק ולהרגיש כמו שבאמת מגיע לכם בתור זוג ביום חתונתו וגם לסיים את היום המיוחד שלכם עם הסעה מפנקת במיוחד אל היעד הבא שלכם, בין אם מדובר בבית שלכם, בית מלון או שדה התעופה בדרך לירח הדבש. לאורך כל הדרך

חולמים להגיע לחופה שלכם עם ofer-motors לימוזינה – רכב לחתונה?

ofer-motors תספק לכם שירות השכרת מofer-motors לימוזינה – רכב לחתונה שיסיע אתכם בדרך אל האירוע המיוחד שלכם כבר מתחילת הדרך המשותפת, כאשר תיפגשו ותיסעו ביחד אל מקום האירוע ועד לאחר תום המסיבה, משם תוכלו לנסוע אל המקום הרצוי לכם בנוחות שטרם הכרתם. בדרך תוכלו לעצור ולערוך את צילומי החתונה שלכם, כאשר הלימוזינה מצטלמת ברקע ואפילו תוכלו להנציח את הרגע בתוכה. צילומים לצד ofer-motors לימוזינה – רכב לחתונה יכולים לשדרג את החוויות שלכם מהיום המיוחד שלכם לבלי הכר ולהשאיר לכם את התחושה המיוחדת של החוויה למשך שארית חייכם.

לימוזינה מofer-motors - לחגוג כמו שצריך!

מעבר לכך, ששכירת מofer-motors לימוזינה – רכב לחתונה תגרום לכם להרגיש כמו זוג מהאגדות בדרככם אל האירוע המרגש שלכם וממנו חשוב לקחת בחשבון, שמרבית החוגגים בחתונות, בין אם מדובר בחתן והכלה עצמם ובין אם מדובר באורחיהם, אוהבים לצרוך אלכוהול במהלך האירוע וכידוע, אם שותים לא נוהגים! חברת ofer-motors מאפשרת לכם לשכור מofer-motors לימוזינה – רכב לחתונה עם נהג צמוד, אשר יוכל לקחת ולהחזיר אתכם בבטחה. עם שירות זה תוכלו ליהנות מהערב כפי שתרצו בלי לדאוג לגבי נהיגה בטוחה בתום האירוע ובלי לדרוש מהחוגגים לוותר בעצמם על השתייה במהלך המסיבה רק כדי שיוכלו לקחת אתכם אל היעד הבא שלכם.
ofer-motors - גלריית תמונות
ofer-motors - מפה והוראות הגעה
הרצל 15, נהריה

1 המלצות וחוות דעת על ofer-motors

3.00
הדר
מצוין
תאריך האירוע 11/12/2017