אודות party van-פארטי וואן

party van-פארטי וואן - להתחתן כמו באגדות

חשבו לרגע על האגדות הזכורות לנו ביותר עוד משחר ילדותנו. האם סינדרלה הגיעה אל החתונה שלה ברכב המשפחתי? האם שלגייה? אם גם את רוצה להגיע אל החתונה שלך כמו נסיכה מהאגדות ואם גם אתה רוצה לצאת מלך, שריינו לעצמכם כבר עכשיו מparty van-פארטי וואן לימוזינה – רכב לחתונה ותוכלו גם אתם ליהנות מכל הטוב שיש ללימוזינה – רכב לחתונה להציע לכם! בparty van-פארטי וואן תוכלו לשכור לימוזינה – רכב לחתונה על כל המשתמע מכך ולהגיע אל החתונה שלכם בנוחות מירבית ובתחושה מלכותית במיוחד. לאורך הנסיעה תוכלו ליהנות מרכב מרווח ונוח לנסיעה גם בתוך שמלת כלה גדולה ומסורבלת וגם מהתחושה המיוחדת שרק מparty van-פארטי וואן לימוזינה – רכב לחתונה יכולה להעניק לכם.

לימוזינה לחתונה party van-פארטי וואן - להתרווח כל הדרך לחתונה

התקופה שלקראת החתונה היא תקופה רוויית לחצים, המגיעה לפרקה רק ביום החתונה עצמו ולכן חשוב לוודא, שבאותו היום הזוג המאוהב יקבל את כל הדרוש לו כדי ליהנות ממנו כפי שהוא תכנן לאורך חודשים ארוכים. השכרת מparty van-פארטי וואן לימוזינה – רכב לחתונה תאפשר לזוג המאושר להגיע אל המסיבה עם תחושה של אוויר במפרשים והרבה יכולת להשקיע בשמחה מהאירוע, לו הם חיכו במשך זמן רב כל כך. הלימוזינה ידועה בתור רכב מרווח במיוחד וכך ניתן גם להסיע בו חברים נוספים לצד הזוג הנרגש. ב-party van-פארטי וואן תוכלו לשכור לימוזינה רכב לחתונה עם כל הפינוקים הנלווים ובה תוכלו לבחור אם רק אתם תיסעו בה, או שתרצו לצרף מלווים נוספים.

party van-פארטי וואן - נסיעה חווייתית

השכרת מparty van-פארטי וואן לימוזינה – רכב לחתונה יכולה להתבצע בשתי דרכים: נהיגה עצמית או עם נהג מקצוע. אם תרצו לשכור את הלימוזינה לנהיגה עצמית, תוכלו לבחור לעצמכם נהג רצוי מבין בני משפחותיכם. יחד עם זאת, אם תבחרו לאפשר לחבריכם לצרוך משקאות חריפים במהלך החתונה שלכם, הרי שלא תוכלו לבחור מביניהם נהג! לכן, חברת party van-פארטי וואן מאפשרת לכם את האופצייה לשכור מparty van-פארטי וואן לימוזינה – רכב לחתונה עם נהג אישי, אשר יהיה אמון על הסעתכם ממקום למקום בלי לשתות ובלי למנוע את הפריווילגיה מהחוגגים שלכם. כך תוכלו ליהנות מהחופש של האורחים שלכם לשמוח בשמחתכם כפי שהם רוצים וגם מהביטחון שלכם בכך, שתגיעו אל היעד האחרון לאותו הערב בבטחה.
party van-פארטי וואן - גלריית תמונות

מבצע חם בפארטי וואן לימוזין!

פארטי וואן לימוזין גאה להציג חבילת חתונה 1299 ש"ח.
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
party van-פארטי וואן - מפה והוראות הגעה
בן אליעזר 6, רמת גן

1 המלצות וחוות דעת על party van-פארטי וואן

3.00
טומי
אינט
תאריך האירוע 13/12/2017