סניורה לופט - לפוט בתל אביב
אודות סניורה לופט

מה מציעים לכם בסניורה לופט?

סניורה לופט מציעים לכם הרבה יותר מסתם שטח לחגוג בו! בתוך הלופט תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות מכל הסוגים, שיאפשרו לכם להעביר את הערב ולהשאיר לכם טעם של עוד. לדוגמה, תוכלו לטבול בג'קוזי המפנק שלנו, לשחק בשולחן הסנוקר או הפוקר, ליהנות מהקרנה פרטית של מה שתבחרו עם המקרן שלנו או לשיר להנאתכם עם מערכת הקריוקי האיכותית.

מתי תפנו לסניורה לופט?

כאמור, לופט להשכרה נועד לציון אירועים מיוחדים, כשרוצים לחגוג אותם בגדול, אבל לא לשכור אולם אירועים. בסניורה לופט תוכלו לציין אירועים כגון: מסיבות רווקים, מסיבות רווקות, ימי הולדת מיוחדים, חגיגות בר או בת מצווה וכדומה. כמובן, ניתן לשכור את הלופט גם לטובת ערב גיבוש של עובדי חברה ואירועים עסקיים שונים. בסניורה לופט תוכלו לחגוג כל אירוע שתרצו!

היתרונות של לופט להשכרה

בניגוד לאירועים באולמות אירועים, לופט להשכרה מאפשר לכם את החופש לנהל בעצמכם את האירוע וכמובן, כך גם אצלנו - בסניורה לופט. לדוגמה, אתם קובעים מה יוגש לאורחים שלכם, כשבאפשרותכם לשכור חברת קייטרינג לפי בחירתכם או להכין לבד. כמו כן, באפשרותכם גם להביא אטרקציות נוספות כגון סדנאות, הרצאות וכל מה שמתאפשר בתיאום מראש עם בעלי סניורה לופט וכך להעשיר את האירוע שלכם עוד יותר.

אז למה לבחור את סניורה לופט?

סניורה לופט זה לא רק לופט להשכרה, אלא זהו לופט הממוקם בקומה העשירית ברחוב שוקן בתל אביב וממנו ניתן לראות את הנוף של העיר ללא הפסקה ולהיות חלק מהאווירה התל אביבית הצעירה והדינמית. בנוסף, בסניורה לופט הושקעו משאבים רבים רק כדי שכל המבקרים בלופט יוכלו ליהנות ולבלות לאורך כל האירוע או המסיבה שלכם ולצאת עם חיוך וחוויה בלתי נשכחת. אנו, בסניורה לופט מאמינים, שהכל מדויק וכך גם תכננו עבורכם את הלופט – במדויק!

סניורה לופט - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
סניורה לופט - מפה והוראות הגעה
שוקן 27 תל אביב, תל אביב

0 המלצות וחוות דעת על סניורה לופט

0.00