אודות vip express

vip express - להתחתן כמו באגדות

חשבו לרגע על האגדות המוכרות לנו ביותר עוד משחר ילדותנו. האם סינדרלה הגיעה אל נשף החתונה שלה ברכב המשפחתי? האם שלגייה? אם גם את רוצה להיות כמו נסיכה מהאגדות ואם גם אתה רוצה לצאת מלך, הזמינו כבר עכשיו מvip express לימוזינה – רכב לחתונה ותוכלו גם אתם ליהנות מכל מה שיש ללימוזינה – רכב לחתונה להציע לכם! בvip express תוכלו לשכור לימוזינה – רכב לחתונה על כל המשתמע מכך ולהגיע אל האירוע שלכם בנוחות מירבית ובתחושה יוקרתית במיוחד. לאורך הנסיעה תוכלו ליהנות מרכב מרווח ונוח לנסיעה גם בתוך שמלת כלה גדולה ומסורבלת וגם מהתחושה היוקרתית שרק מvip express לימוזינה – רכב לחתונה יכולה להעניק לכם.

לימוזינה לחתונה vip express - להתרווח כל הדרך לחתונה

התקופה שלפני החתונה היא תקופה רוויית מתחים, המגיעה לפרקה רק ביום החתונה עצמו ולכן חשוב ליצור מצב כזה, שבאותו היום הזוג המלכותי יקבל את כל הדרוש לו כדי ליהנות ממנו כפי שהוא תכנן לאורך חודשים ארוכים. השכרת מvip express לימוזינה – רכב לחתונה תאפשר לזוג המאושר להגיע אל המסיבה עם תחושה של אנחת רווחה והרבה אנרגיות להשקיע בהנאה מהאירוע, לו הם ציפו במשך זמן רב כל כך. הלימוזינה ידועה בתור רכב מרווח במיוחד וכך ניתן גם להסיע בו חברים נוספים לצד הזוג הנרגש. ב-vip express תוכלו לשכור לימוזינה רכב לחתונה עם כל הפינוקים הנלווים ובה תוכלו לבחור אם רק אתם תיסעו בה, או שתרצו לצרף מלווים נוספים.

vip express - נסיעה חווייתית

השכרת מvip express לימוזינה – רכב לחתונה יכולה להתבצע בשתי דרכים: נהיגה עצמית או עם נהג אישי. אם תחליטו לשכור את הלימוזינה לנהיגה עצמית, תוכלו לבחור לעצמכם נהג רצוי מבין בני משפחותיכם. לעומת זאת, אם ברצונכם לאפשר לחבריכם לצרוך משקאות משכרים במהלך החתונה שלכם, הרי שלא תוכלו לבחור מביניהם נהג! לכן, חברת vip express מאפשרת לכם את האופצייה לשכור מvip express לימוזינה – רכב לחתונה עם נהג אישי, אשר יהיה אמון על הסעתכם ממקום למקום בלי לשתות ובלי למנוע את האופצייה מהאורחים שלכם. כך תוכלו ליהנות מהחופש של האורחים שלכם לחגוג כפי שהם רוצים וגם מהביטחון שלכם בכך, שתגיעו אל היעד האחרון לאותו היום בבטחה.
vip express - גלריית תמונות

להגיע לאירוע בסטייל

רכב יוקרה + נהג צמוד + קישוט + חבילת פינוקים ב-1499 ש"ח
ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
vip express - מפה והוראות הגעה
עד הלקוח,

0 המלצות וחוות דעת על vip express

0.00