דיג'יי במרכז , מזרחית

 מוסיקה לחתונה

 תקליטנים לחתונה

תהליך עבודה עם תקליטנים במרכז לחתונה

בניגוד לאירועים אחרים, בחתונה נהוג לבחור שירים אהובים במיוחד, שילוו את החתן והכלה אל החופה, בתום טקס הקידושין ובריקוד הראשון שלהם כזוג נשוי. לכן, בשונה מתהליך עבודה עם תקליטנים במרכז לקראת אירועים מסוגים אחרים, התהליך עם תקליטנים במרכז לקראת חתונה דורש פגישה נוספת, מלבד פגישת ההיכרות, בה תוכלו לבחור ביחד את השירים עליהם חלמתם לכל אחד מאותם רגעים מיוחדים בחתונה. לאורך פגישה זו, תקליטנים במרכז רבים עוזרים לזוג לבחור את השירים המתאימים להם ואף משמיעים להם גרסאות ייחודיות של שירים אהובים בשביל להוסיף להם ייחודיות וכל שעליכם לעשות הוא לשמוע מוסיקה איכותית במיוחד ולבחור את השירים הרצויים לכם.

תקליטנים במרכז לחתונה - עבודת התקליטן

יש שיגידו, שכל מה שתקליטנים במרכז צריכים לעשות הוא רק לעמוד ולבחור שירים שהם אוהבים ולהשמיע אותם לקהל החוגגים, אבל חשוב להבין, שזה כלל לא נכון! העבודה של תקליטנים במרכז היא הרבה יותר מורכבת מכך, בעיקר משום שהם צריכים לבחור את השירים הרצויים לחוגגים ולא לעצמם, מפני שתקליטן טוב הוא תקליטן, שיקפיץ על רחבת הריקודים גם את אחרון הרוקדים ואכן, בחתונות רבות קהל החוגגים מופתע לגלות את הסבתא קמה על רגליה ורוקדת עם החתן והכלה. לכן, כאשר אתם מחליטים לגבי תקליטן לאירוע שלכם, תנו לו את החופש לבחור את השירים בהתאם לכלל החוגגים, כדי שתוכלו לשמוח עם כל היקרים ללבכם.
(1 תוצאות) סינון תוצאות

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

"בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם."