אודות iEvent

מתכננים אירוע עם מאות מוזמנים? אין שום בעיה. אם פעם היה לוקח לכם שעות ארוכות ואף ימים כדי ליצור את רשימת המוזמנים, עם iEvent זה יקח לכם לכל היותר כמה דקות.

הדרך החדשה והנוחה להזמין את האורחים שלכם

הכירו את מערכת הניהול החדשנית והאטרקטיבית שתוכלו ליצור בעזרתה רשימת מוזמנים לכל סוג אירוע תוך דקות ספורות, דרך ממשק פשוט לתפעול באתר. בחרו מבין עשרות עיצובים ותמונות לכל סגנון ואופי אירוע והתאימו אישית את ההזמנה הדיגיטלית.

בנוסף, תוכלו לשלוח לאורחים כרטיס ביקור דיגיטלי של מקום האירוע יחד עם הוראות ניווט שמתווספות אוטומטית לאפליקציית Waze בלחיצת כפתור. כך תהיו בראש שקט שאף אחד לא מסתבך בהגעה למקום האירוע, גם אם הוא נמצא במקום מרוחק ולא מוכר.

הזמינו עד 200 אורחים ללא עלות

לרגל השקת השירות החדש, iEvent מזמינה אתכם ליצור הזמנה דיגיטלית אישית, לשלוח אותה ל200 אורחים בחינם ולנהל את כל אישורי ההגעה דרך המערכת הידידותית באתר.

אישורי הגעה דיגיטליים

אישורי ההגעה נשלחים לכל האורחים לנייד או לאימייל וכך הם יכולים לאשר הגעה בקלות ובזריזות. דבר זה חוסך לכם את השימוש בשיחות טלפון מיותרות ונותני שירות חיצוניים שלא תמיד עושים את עבודתם נאמנה. מכירים את ה-וי הכחול בוואטסאפ? אז ל-iEvent יש פתרון חכם משלה שיודע לזהות אם האורח צפה בהזמנה הדיגיטלית ששלחתם לו, וכך תדעו שההזמנה לא רק נשלחה אלא גם הגיעה ליעדה ונקראה.

אישורי הגעה טלפוניים וסידורי ישיבה

בנוסף לאישורי הגעה הנשלחים באופן דיגיטלי, תוכלו לשלב אישורי הגעה טלפוניים מדויקים ואמינים וסידורי ישיבה בתשלום. אישורי ההגעה הטלפוניים כוללים SMS תזכורת וSMS תודה לאחר האירוע שתוכלו להתאים אישית. ההושבה במקום האירוע מתבצעת על ידי 2 דיילות אדיבות ומקסימות, ומתאימה לאירוע של עד 550 מוזמנים.

כנסו עוד היום לאתר iEvent וצרו לכם הזמנה דיגיטלית ללא עלות או צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וייעוץ ללא התחייבות!

iEvent - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
iEvent - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על iEvent

0.00